Aastahoroskoop 2013

Edda Paukson. Foto: TIIT JONAS, „Elukiri”Sellest ülevaatest leiate lühida pildi taustamõjudest, mis teid uuel aastal ees ootavad. Kui soovite täpsemat prognoosi, siis leiate selle „24. Pauksoni astroloogilise abimehe” lehekülgedel 190–207 asuvast kirjutisest „Aastaprognoos 2013 kõigile päikesemärkidele perioodide ja eluvaldkondade järgi”.

Nõuandeid mingi tegevuse või ettevõtmise õigeks ajastamiseks leiate „Abimehe” kalendaarsest osast.Soovitan kindlasti tähelepanu pöörata kõigile hoiatustele. Aasta kujuneb teie jaoks kindlasti sujuvamaks, kui arvestate Merkuuri retrograadse liikumise aegadega. Need perioodid ja kirjelduse leiate „Abimehe” lehekülgedelt 18 ja 19.

 Edukat 2013 aastat soovides
Edda Paukson

 

Jäär

Sel aastal on teile kõige tähtsamad töö, karjäär ja suhted. Olete rahutu ja otsite aktiivselt mingit uut väljundit. Isegi kui teil on igati rahuldav töökoht, ihkate sisimas midagi uut, samas ei tea te ka ise täpselt, mis see olla võiks.


Terve aasta jooksul võidakse teile teha üllatuslikke pakkumisi, millest nii mõnigi võib olla üsna ahvatlev ja te ei oska otsustada, mida võtta või mida jätta. Esimene poolaasta on siiski edukam, sest siis oskate paremini analüüsida uue pakutava ameti hüvesid ja puudusi. Sellegipoolest võiksite kasutada mõne teadjama inimese abi, kes aitab teil tervikpildis selgusele saada. Ootamatult võib selguda tõsiasi, et kõigele vaatamata on teie praegune töökoht siiski parem, mistõttu ei tasuks pimesi uude firmasse tormata. Arvesse tuleb võtta veel suhteid töökaaslastega, sest sel aastal võivad need mitmel põhjusel kujuneda küllaltki pingelisteks. Eriti võib konflikte ette tulla aasta teisel poolel. Kui olete ülemuse rollis, siis kuni juulini oskate oma alluvatega enam-vähem rahuldavalt läbi saada, kuid aasta teisel poolel võivad teie jalgealust õõnestada just teie enda töötajad. Võimalik, et te ka ise nõuate neilt liiga palju suhteliselt madala töötasu eest.

 

Kommentaarid   

 
+1 #1 Ongi Pauk . 2013-01-03 11:40
Mine p***i *aukson ! :p
Tsiteeri | ebasobiv
 

Lisa kommentaar

AS Võru Teataja ei vastuta kommentaaride sisu ja õigsuse eest. Toimetusel on õigus kustutada kommentaare, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu, kutsuvad üles ebaseaduslikule tegevusele vms.


Turvakood
Värskenda

Seoses Graanul Invest grupi kiire kasvu ja arenguga otsime Võrumaale rajatavasse graanulitehasesse

TOOTMISJUHTI

LAADURIJUHTI

MEHAANIKUT

toorme vastuvõtjat

 

 

Võru masinaühistu pakub

Võru masinaühistu pakub

Küsitlus

Milliste kevadtöödega oled algust teinud?

Pildigalerii

 • Paadiõnnetuse kronoloogia pildis

  Paadiõnnetuse kronoloogia pildis

 • Mõniste kaevanduse avalik aruelu

  Mõniste kaevanduse avalik aruelu

 • Aksel Saal külvati üle kingituste ja lilledega

  Aksel Saal külvati üle kingituste ja lilledega

 • Uuenenud Nursi külakeskuse avamine

  Uuenenud Nursi külakeskuse avamine

 • Viido Polikarpuse näituse avamine Võru Kandles

  Viido Polikarpuse näituse avamine Võru Kandles

 • Kannel pakub aasta jooksul elamuse 70 000 inimesele

  Kannel pakub aasta jooksul elamuse 70 000 inimesele

 • Päästjad kolisid Ikea tsehhi

  Päästjad kolisid Ikea tsehhi

 • Võrumaa Laulukarussell finaalkontsert

  Võrumaa Laulukarussell finaalkontsert

 • Rõuge ettevõtete külastus

  Rõuge ettevõtete külastus

 • Küüditatute mälestamine Võrus

  Küüditatute mälestamine Võrus

Get Adobe Flash player

VIIMASED VT UUDISED