Menu

Võrukaela aasta mäng 2016

  • Kirjutas Mailit Paju

Võrukaela aasta mäng on võistlus, mis kestab terve 2016. aasta ja milles osaledes võid võita väga mitmesuguseid auhindu. Läbi selle mängu selguvad 31. detsembriks 2016 aasta usinamad Võrukaela fännid. Anname välja näiteks Võrukaela aasta fänni tiitli, premeerime ka kõige usinamaid joonistajaid, luuletuste ja fotode saatjaid jne.

Peaaegu kõik käib selgi aastal nii nagu varemgi Võrukaelas – iga kord on lastelehes väike auhinnamäng, mille vastusekuponge saates võite loosi tahtel võita väikse auhinna. Samas ootame me, et te meile ka joonistate, luuletate, kirjutate või fotosid saadate, sest siis on teie võiduvõimalused suuremad. Nimelt paneme kõigi nende, kes on meile juba midagi saatnud, nimed samuti loosirattasse ja fortuuna tahtel selguvad lastelehes iga kord aasta mängu vaheauhindade võitjad. Seda ikka selleks, et meie aasta mäng liiga pikale ei veniks ja oleks ka vahepeal võimalus midagi toredat võita. Vaheauhindu võib mõnikord võita ka Võrukaela Facebooki lehel (https://www.facebook.com/groups/915507458534922/?fref=ts) korraldatavatest mängudest.

Kõik, kes Võrukaelale joonistusi, luuletusi-kirjutisi, fotosid ja väikeste auhinnamängude vastusekuponge saadavad, lisatakse automaatselt aasta mängu ja hakkavad teenima punkte. Iga meile saabunud kupong, joonistus, luuletus, foto annab mängus osalejale kümme punkti. Nii on igal mängus osalejal isiklik punktifond ja kes on aasta lõpuks enim punkte teeninud, sellest saabki Võrukaela 2016. aasta fänn. Kõike võite meile saata nii palju kui süda lustib – ka kuponge, kuid tingimus on see, et need oleks ikka 2016. aastal Võrukaelast välja lõigatud ja õigete auhinnamängu vastustega. Keelatud ei ole ka saata näiteks märtsikuus jaanuarikuine loosikupong, kui see sisaldab õiget vastust – peaasi on, et see oleks ajalehest välja lõigatud! (Näide: kui saadad meile joonistuse, kaks luuletust ja kupongi, on sul kokku juba 40 punkti aasta mänguks, järgmiste saadetiste puhul lisandub taas punkte jne, samas osaled alati vaheauhindade loosimistes.)

Võrukael on kõigi sõber ega tee sulle ettekirjutusi, mis teemal peavad su joonistused, luuletused, fotod olema, ent ta eeldab, et need oleksid aastaajale ja rahvakalendri tähtpäevadele vastavad – see tähendab seda, et juulis tahaks Võrukael ikka suvepilti või -luuletust, detsembris jõuludega seonduvaid töid, praegu aga on teretulnud näiteks talve- või sõbrapäevateemalised pildid ja luuletused, sest peagi on ju sõbrapäev tulemas. Mida enam kevade poole, seda enam ootab Võrukael kevadeteemalisi pilte-luuletusi-fotosid jne. Samas – kui sa oled joonistanud või välja mõelnud luuletustes midagi enda jaoks huvitavat (näiteks mingi tulnuka, roboti, haldja vmt), siis ka sellest tehtud tööd sobivad meile saatmiseks.
Võrukaela aasta mängu teeb eriti toredaks see, et:

  • sellega võib liituda igal ajahetkel ja ikkagi aasta lõpuks peaauhinna võitjaks osutuda (näiteks kui hakkad meile alles aasta teises pooles usinamalt joonistama või luuletama kui teised seni, on sul samuti võimalus võitjaks tulla);
  • sa võid olla ükskõik missuguses vanuses;
  • sa võid avastada oma toredaid luuletusi, joonistusi ja fotosid vahel meie lastelehest või Võrukaela grupist Facebookis (https://www.facebook.com/groups/915507458534922/?fref=ts);
  • sa võid võita LAHEDAID AUHINDU, mille on välja pannud meie head sponsorid!

Võrukael ootab läbi aasta (kuni 27. detsembrini) sinu joonistusi, pilte, luuletusi-kirjutisi:

  • e-postiaadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.,
  • posti teel aadressil Võrukael, PK 1, Oja 1, 65602 Võru,
  • toimetuse kuulutuste vastuvõtu ruumi (Oja 1, Võru, 1. korrus), juhuks kui soovid oma tööd ise kohale tuua.

NB! Ära unusta oma kirjutiste ja piltide juurde märkida oma nime ning kontaktandmeid (aadress, telefon)! Hea oleks, kui märgid ära ka oma sünnikuupäeva, et sinu töö ilmumise korral see vale vanuse all ei avaldataks!

Väikeste auhinnamängude vastusekuponge saate ise toimetusse tuua ja samuti võite neid saata posti teel eelnimetatud aadressil. Kuna kupongid peavad olema paberlehest välja lõigatud, ei saa neid saata e-postiga.

Konkursi üldvõitjad kuulutatakse välja aasta kõige viimases lehes, mis ilmub 31. detsembril.
Aasta mängus võid võita
väga mitmesuguseid auhindu.

Mida täpsemalt, sellest saad aimu, kui vaatad juuresolevat reklaampilti.

15 PÄEVA ENIMLOETUD