Menu

Võrukaela aasta mäng 2018

  • Kirjutas Mailit Paju

10.11.2018 Algab 12. võistlusperiood

Võrukaela aasta mängu 2018 järgmine võistlusteema on „Detsemberˮ. Saada selleteemaline joonistus või foto (ainult üks neist kahest!) Võrukaelale e-postiaadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või aadressil Võrukael, PK 1, Oja 1, 65602 Võru ning võida vahvaid auhindu meie headelt sponsoritelt! Sinu detsembriteemalist pilti ootame kuni 29. novembrini (k.a)! Palun lisa oma saadetise juurde kindlasti ka oma nimisünnipäevvanusaadress jatelefoninumber!

Detsembris on advendiaeg, algab talv, tulevad jõulud ja jõuab kätte aasta lõpp. Leia sellest kõigest inspiratsiooni ning tee ja saada meile üks lahe detsembripilt!

Võrukael valib detsembripiltide seast ühe „Kuu pildiksˮ. Ka lugejatel ja teistel fännidel on võimalus sõna sekka öelda, hääletades kas Facebookis ja/või Võrumaa Teatajas ilmuva kupongiga, ning nende häälteenamusest selgub, missugune pilt saab „Kuu rahva lemmikpildiksˮ. Nii „Kuu pildiksˮ kui ka „Kuu rahva lemmikpildiksˮ hääletatud piltide saatjaid premeeritakse toredate auhindadega. Võitjate, sealhulgas loosiga selgunud hääletusauhindade saajate nimed avaldame Facebookis.

VÕRUKAELA 2018. AASTA MÄNGU REEGLIDVõrukaela aasta mäng 2018 toimub väikeste perioodidena
, kuid käib läbi aasta ja konkursi üldvõitja – Võrukaela aasta fänn selgub alles aasta lõpus. Aasta mäng on jagatud 12 perioodiks ja teemaks – igal kuul oodatakse kindla kuupäevani osalejatelt pilte teatud kuu teemal, nt jaanuaris jaanuariteemalisi jne ja eeldatakse, et oma pilte tehes mõeldakse-viidatakse ka vastava kuu sündmustele, nt veebruariteemal kasutatakse ära sõbrapäeva teemat, novembriteemal isadepäeva jne.
Igaühel on igal perioodil lubatud võistlusele saata maksimaalselt üks vastavateemaline joonistus või foto. Tööd avaldatakse Võrumaa Teataja lastelehes Võrukael ja Facebookis. Kui töid on liiga palju, on Võrukaelal lubatud otsustada, millised pildid pääsevad lehte ja kuuluvad hindamisele. NB! Osaleda tuleb igaühel üksi, mitte koos grupi või rühmaga!

Võrukael valib igal kuul välja „Kuu pildiˮ – töö, mis on enim tabanud teemat, järginud kuu sündmusi või on lihtsalt teistest piltidest mõnevõrra silmapaistvam. „Kuu pildiˮ autor saab toreda auhinna. Samuti toimub aasta mängu iga väikese perioodi puhul „Kuu rahva lemmikpildiˮ väljaselgitamine, kus igaühel on võimalus oma lemmikpildile hääli anda. Hääli saab jagada nii ajalehes Võrumaa Teataja ilmuvate Võrukaela kupongidega kui ka Facebookis vastava pildi juures „meeldibˮ või „jagaˮ (või mõlemat neist) klikkides. Nii igalt kupongilt tulnud hääl kui ka „meeldibˮ- või „jagaˮ-nupu vajutus Facebookis on väärt ühe punkti.

NB! Igaühe „meeldibˮ vajutamine ja „jagamineˮ iga töö juures läheb punktiarvestusse vaid ühe korra. Ajalehekuponge võib saata nii palju, kui soovitakse, kuid ühel hääletajal on õigus ühele võistlustööle oma häält anda vaid üks kord (lisaks jääb võimalus anda hääli Facebookis). Näiteks kui panete Võrukaela poole teele kaks või enam kupongi, siis igaühel neist peab lemmiktöö numbriks olema märgitud erinev number.

Ajalehes ilmuvad hääletuskupongid on ühtlasi lastelehes ilmunud ristsõna- vmt -mängude vastusekupongideks ja õige vastusega kupong annab selle saatjale ühe punkti aasta mängu tarvis. Nii et mida rohkem kuponge te aasta jooksul Võrukaelale saadate, seda suurem on võimalus, et osutute konkursi üldvõitjaks! Võistluse üldvõitjaks on kupongidega enim punkte teeninud võistlusel osaleja.

Kui te saadate Võrukaelale korraga rohkem kuponge, kui on parajasti käival võistlusperioodil võistluspilte, siis tuleb mõnel kupongil „Minu lemmikvõistlustöö nrˮ lahter tühjaks jätta. Niisuguste kupongidega teenite punkte ainult endale ja kasvatate oma skoori aasta mängu üldarvestuses. Kui te aga ei saada võistlustöödest rohkem kuponge, siis pole kupongidel lubatud „Minu lemmikvõistlustöö nrˮ lahtrit tühjaks jätta! Seega – kui parajasti käival võistlusperioodil on hääletuseks üleval nt 12 võistluspilti ja te otsustate oma andmetega saata 12 kupongi, peab igaühel neist olema lemmikpildi numbriks märgitud erinev number. Kui olete ka ise saatnud Võrukaelale võistluspildi, pole teil keelatud ka iseenda poolt häält anda, aga jällegi – kui saadate juba teise kupongi, siis peate „Minu lemmikvõistlustöö nrˮ lahtrisse märkima kellegi teise tehtud võistlustöö juures olnud numbri.

Detsembri keskel pannakse Facebooki üles kõik „Kuu pildiksˮ valitud tööd ja fännidel palutakse töö(de) juures taas vajutada „meeldibˮ. Enim „meeldimisiˮ saanud töö saab „Aasta pildiksˮ ja selle autorile antakse üks suurematest auhindadest. (Sellel hääletusel on jagamine lubatud, kuid töödele see punkte juurde ei lisa.)
Detsembri lõpus ilmuvas Võrukaelas teeme teatavaks, kes osutus peaauhinna, milleks on tahvelarvuti digipood.eu-lt, võitjaks ehk kellest sai Võrukaela aasta fänn. Juhul, kui aasta lõpuks kogutud maksimumskoor on mitmel inimesel ühesugune, selgub peaauhinnavõitja loosiga.

NB! Kuna Võrukaelal on kindlasti tõeliselt häid fänne rohkem kui üks, tahab ta aasta sees korraldada nende vahel veel ühe peaauhinna, milleks on Ööbikuoru villa poolt välja pandud „Laste Lõunamaaˮ perepakett kaheöise majutusega, väljaandmise. Selle võitja selgub loosiga, kuid vastav loosimine korraldatakse ainult nende vahel, kes on selleks hetkeks, kui loosimine toimub, Võrukaelale igal kuul oma võistlustöö ja/või vähemalt ühe hääletuskupongi saatnud.

15 PÄEVA ENIMLOETUD