Menu

10 romantikast nõretavat filmisoovitust sõbrapäevaks

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

Reklaamivaba voogedastuskeskkond Viaplay otsis oma videoteegist välja 10 romantikast nõretavat linateost 14. veebruaril sõbrapäeva veetmiseks – sõbranna, kallima või kasti taskurätikutega. Siin see valik on, varustatud eestikeelsete subtiitritega ning reastatud filmiportaali IMDB hinde järgi:

Eelmisel aastal kuus Oscarit võitnud “La La Land: California unistused” (2016), IMDB hinne 8,1 10st, treiler https://www.youtube.com/watch?v=lu4RHvouJH8

„La La Land: California unistused“ jutustab loo algajast näitlejannast Miast (Emma Stone „Lindmees ehk (võhiklikkuse ootamatu voorus)“, „Rumal pöörane armastus“) ja pühendunud džässmuusikust Sebastianist (Ryan Gosling „New Yorgi varjus“, „Rumal pöörane armastus“), kes näevad vaeva, et saada hakkama linnas, mis on kuulus lootuste purustamise ja südamete murdmise poolest. See tänapäeva Los Angeleses aset leidev ja igapäevaelust pajatav originaalmuusikal vaatleb rõõmu ja valu, mis oma unistuste poole püüdlemisega kaasas käivad.

11 Oscarit ja lisaks 4 Kuldgloobust võitnud “Titanic” (1997) IMDB hinne 7,8 10st, treiler https://www.youtube.com/watch?v=44vh3fncdzs

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD