Menu

Toitlustuse pakkumine tanklates on aina populaarsem

ASi Olerex Lõuna piirkonna teenindusjuht Kairit Reiman Võru Olerexis klientide lemmikut tortilla kebabi valmistamas. Foto: KADI ANNOM

KIIRE TOIT • Mitmekülgsus on kindlasti üheks turulpüsimise trumbiks. Seda kasutavad aina rohkem ära tanklad, kes peale mootorikütuse müügi täidavad ka toidukoha ning kodupoe funktsiooni. Kui toidukaupu müüakse tanklas marketitest veidi kallimalt, siis toitlustuse osas kiirtoidukohtadega erilist hinnavahet ei olegi. Ilmselt on see ka üheks põhjuseks, miks tanklad just toidukohana nii populaarsed on.

Võru Statoili teenindusjaamades esindatud täismenüü

„Võru Statoili teenindusjaamades on meil esindatud kogu hot dog’ide, hamburgerite, võileibade ja küpsetiste sortiment. Meie eesmärk on pakkuda sama tootevalikut üle Eesti, nii on ka mõlemas Võru teenindusjaamas esindatud meie lai menüüvalik,” selgitab turundusjuht Diana Veigel. „Meil on mitu erinevat hot dog’i hamburgereid, kümneid võileibasid ning suures valikus värskeid kohapeal küpsetatud pagaritooteid. Samamoodi pakume mõlemas teenindusjaamas kohvijooke, teed ja kakaod,” lisab Veigel.

Kommentaarid   

+17 #1 Mmmm 2017-01-24 14:12
Minu arust on see nii nõme. Toitlustuskoht olgu ikka eraldi. Mitu korda on nii olnud, et kui lähen autot tankima siis ei saagi tankuri juurde kuna burksisööjate autod on ees. Ükskord sai mainitud ka tanklas teenindajale kuid vastuseks tuli et ta ei saa klienti eest ajada. Mis nende tanklate põhimõte on siis? Söögi pakkumine või kütte müümine?
Tsiteeri | ebasobiv
+14 #2 sull 2017-01-24 17:23
pangu sinna eraldi lett ja teenindaja, nv öösiti on järjekord kellegi näljastest lastest, kel kodus süüa ei tehta ja nagu ma pean aru saama, kus on järjekorra ots kui nad hajameelselt oma kabanossi oodates seal ringi jõlguvad ja uksel suitsu teevad
Tsiteeri | ebasobiv
+6 #3 Tanja 2017-01-25 13:08
Loobusin Statoilist ostmast just selle laieneva toiduäri pärast. Ei viitsi seista kabanossi ja longeriostjates t poisikeste vahel järjekorras. Kui Statoil tahab olla mitte kütusemüüja, vaid kabanossimüüja, siis lasku samas vaimus edasi.
Tsiteeri | ebasobiv
-1 #4 Guest 2017-01-26 09:22
võrus ei saa isegi kabanossi, sest vorstiga läheb aega,tibid ei oska lihtsalt oma tööd
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD