Menu

Võrumaa noortekogu sai uued juhid

Noortekogu alustas kokkusaamist tutvumisega, mille käigus joonistati üksteisest toredad portreed. Fotol on ülemises reas vasakult paremale Katariina Kraak, Kristjan Kaur Vähi, Madis Perli, Katri Kõva, Anett Aasa, Kärt Karro, Melany-Regle Langus, Hanna Hillak, Kelli Aia. Alumises reas vasakult Kärol Kõomägi, Ave-Liis Kivest, Helina Hirv ja Mirjam Vodi. Foto: GREETE NIIDO

AKTIIVSED NOORED • Võrumaa noortekogu uus koosseis kogunes 28. jaanuaril, et valida uus esimees ja aseesimees ning paika panna 2017. aasta eesmärgid.

Võrumaa noortekogu kohtumisele kogunes 14 aktiivset noort, kes on Antsla, Haanja, Rõuge, Meremäe, Vastseliina ja Võru noortevolikogu liikmed. Peale selle olid kohal esindajad poliitilistest noorteorganisatsioonidest Noored Sotsiaaldemokraadid ja Reforminoored. Päevakavas oli ette nähtud meeskonnatöö koolitus, esimehe ja aseesimehe valimine ning noortekogu tegevuskava koostamine.

Nii mõnedki kogunenud noored ei teadnud üksteist varem, seega algas kohtumine iga noortevolikogu ja organisatsiooni tegevuse tutvustamisega. Meeskonnatöö koolitust viis läbi Vastseliina noortekeskuse juhataja Merlis Pajustik. Noortekogu liikmed õppisid üksteist rohkem usaldama ning said läbi mõelda enda nõrgad ja tugevad omadused.

Uueks Võrumaa noortekogu esimeheks valiti 13 poolthäälega Ave-Liis Kivest, kes on Võrumaa noortekogus olnud alates 2015. aasta sügisest. Ta kuulub ka Vastseliina valla noortevolikogusse, kus on tegutsenud peaaegu aasta. Aseesimeheks sai 12 poolthäälega Madis Perli Haanja valla noortevolikogust. Ta on Võrumaa noortekogusse kuulunud neli aastat ning Haanja valla noortevolikogu liige olnud kuus aastat, sellest kolm aastat noortevolikogu juhtinud.

KUUM

ENIMLOETUD

VIIMASED

Prev Next