Menu

Esimese Miss Revali tiitli võitis Võrust pärit Karina Prants

Miss Reval 2017 võitja väljakuulutamine. Foto: ERAKOGU

KONKURSS • Tallinnas toimus 3. märtsil esimest korda iludusvõistlus Miss Reval, mille võitis Võrust pärit 19aastane Karina Prants, kes õpib Tartus maaülikoolis esimesel kursusel toiduainete tehnoloogiat.

Neiu otsustas osaleda Miss Revali võistlusel, sest Miss Globe Finlandi 2012. aasta võitja Kati Kokkonen kutsus teda sotsiaalmeediakanalis Instagram iludusvõistlusest osa võtma. Kokkonen nägi fotosid Võru neiust ning uskus, et temas on missivõistluse jaoks potentsiaali.

Pakkumine iludusvõistlusel osaleda tuli Prantsule vaid kaks päeva enne 18päevase tuuri algust, mille käigus külastati sponsoreid ja poseeriti fotosessioonidel, neiu tegi otsuse Miss Revali võistlusel osaleda päevapealt. Ta pidas aru nii ema kui ka poiss-sõbraga, kuid mõlemad innustasid neiut iludusvõistlusel kaasa lööma. Ka soovis Prants ülikooli kõrvale tegevust, et õppimisest vahelduseks mõtteid eemale saada.

Kuna Võru neiule tegi pakkumise osaleda Miss Revali võistlusel üks korraldajatest, siis tema ankeeti esitama ei pidanud. Pakkumise tegija, võistluse korraldaja Soome miss Kati Kokkonen ütles, et tal on õigus sedasi inimesi võistlusele sisestada.

Prantsul tuli korraldajatele saata pilt näost ja bikiinides pilt kehast. Kirjutama pidi veel pikkuse ja kaalu ning mainima, kas ta on käinud iluoperatsioonidel või lasknud tätoveeringuid teha. Lugejale teadmiseks, Prantsul ei ole tätoveeringuid ja ta ei ole käinud iluoperatsioonidel.

KUUM

ENIMLOETUD

VIIMASED

Prev Next