Menu

Võrumaa lasteaedade ühist sünnipäeva tähistati mängude messiga

Kunstnik Tibu (Venno Loosaar) ja Triibu-Liine (Kaisa Sikk) mängutuba oli laste seas üheks tõmbenumbriks.  Foto: ANDREI JAVNAŠAN

TEGEVUSMESS • PILDIGALERII Laupäeval Võru Kandles toimunud mängude messil oli väljas 11 lasteaeda oma mänguboksidega. „Need olid nagu minilasteaiad, millest igaüks eriline ja omanäoline. Hoolikalt ja läbimõeldult kujundatud mänguboksid lausa kutsusid huvi tundma ja mängima. Usun, et igaüks leidis midagi, kas idee järeletegemiseks või mängu kaasaostmiseks, sest isevalmistatud mänge ja mänguasju oli rohkesti,” kirjeldab Päkapiku lasteaia õppealajuhataja Anita Punamäe mängubokse.

Mängude mess oli Võrumaa lasteaedade ühine ettevõtmine. Mess sai alguse ideest tähistada Võrumaa lasteaedade ühist sünnipäeva ehk saja aasta möödumist esimese lastehoiuasutuse rajamisest Võru linnas. Punamäe sõnul planeeriti erinevaid üritusi ja pakuti välja ideid. Kuna aga lasteaed Päkapikk oli just teinud oma lasteaias väikese mängumessi, kus omatehtud mänge tutvustasid lapsed, tuldi mõttele korraldada midagi taolist suuremas mõõdus ning teisi lasteaedu kaasates.

KUUM

ENIMLOETUD

VIIMASED

Prev Next