Menu

Kaugelt maalt pärit õpetajad on Võru muusikakooli toonud palju elevust ja sära

  • Kirjutas Küsis Heleri Lakur

Võru muusikakool alustas uut hooaega hoopis teisiti kui varasematel aastatel. Sellest õppeaastast asus koolis tööle kolm noort ja säravat inimest: viiuliõpetajad Lucia Sanchis Alfonso (31) ja Juan Jose Restrepo (29) ning vaskpilliõpetaja Jose Antonio Page Ramirez (33). Kõiki neid ühendab kolm olulist asja: muusika, muusika ja veel kord muusika. Loomulikult leiab neid ühendavaid põhjuseid veel: õpingud Eesti muusikaakadeemias, eestlased ja veel palju muud.

Lucia on pärit Katalooniast Hispaaniast ja tema rahvuskeeleks on katalaani keel. Juan Jose on kolumbialane, pärit Lõuna-Ameerika soojadelt nõlvadelt, Eestist mitmekümne tuhande kilomeetri kauguselt. Jose Antonio Page Ramirez on pärit Kesk-Hispaaniast Madriidi lähedalt.

Kuidas te just siia kooli sattusite?

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid  

-2 #1 Kuuurja. 2018-01-29 02:29
Indrek Kalda,Kait Tamra jne. on siitsamast pärit.Misasja,n eed tsurbanid ei saa ju ligilähedalegi. ......VT-st tundub ka ,et ajud äravoolanud??
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #2 M. 2018-01-29 22:51
Kiitus koolile! Sõbralikud, abivalmid, mõistvad..just sellised, kes lapse jaoks muusika võlu ainult suurendavad ja last sellel teel innustavad. Meie akadeemilis-tõs isesse kooliellu on seda väga vaja. Eriti muusikakoolis! :) Särage edasi!
Tsiteeri | ebasobiv
0 #3 !! 2018-01-31 23:23
Ikka tore! Erinevused rikastavad, toovad uusi kogemusi
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD