Menu

Võru vald tunnustas kodanikke ja tähistas Eesti 100. sünnipäeva

  • Kirjutas Birgit Bettai

Vastseliina kogukonna vabariigi 100. sünnipäeva tähistamine 24. veebruaril Vastseliina pargis asuva Vabadussõjas langenute ausamba juures. Fotod: BIRGIT PETTAI

EV100 Võru valla tänavused vabariigi aastapäeva pidustused koondusid Vastseliina, kus reedel tunnustati vallakodanikke ning laupäeval toimus esimest korda paraad.

„Ühes vallas lähed magama, teises ärkad üles” – nii deklameerisid Vastseliina gümnaasiumi õpilased Eesti Vabariigi aastapäeva kontsertaktusel, mis oli tänavu erilise tähtsusega. Esimest korda tähistati Eesti Vabariigi sünnipäeva suures omavalitsusüksuses, Võru vallas, mis ulatub Viitkalt Heimtalini ja Hargilt Kõvõrani. Võru vallavanem Kalmer Puusepp täheldas oma kõnes, et vara on teha järeldusi haldusreformi tulemustest, kuid omalt poolt lubab ta igati kaasa aidata sellele, et võetud eesmärgid haldusreformi valguses vilja kannaks.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD