Menu

Võru Kagukeskus avati Eesti Vabariigi hümni saatel

Kagukeskus Võrus FOTO: Aigar Nagel

 

EV100 Eesti Vabariigi juubelihommikul avati Võru Kagukeskus tavapärasest veidi teisiti. Kell 8 hommikul avas end tavapärasel moel Grossi toidupood, kuid ülejäänud müügiesindused, mis avavad uksed kell 10, said seda teha pidulikult hümni saatel.

„Mõte keskus hümniga avada tuli sellest, kui kuulsin uudist, et Eestil oleks aeg mõelda oma enda hümnile, mitte Soomega samastuda. Mulle see teos meeldib ja kes teab, kas seda järgmisel Eesti Vabariigi sünnipäeval kuulebki, kui poliitkoridorides sellised mõttealgatused liiguvad. Seda enam on vaja rõhutada ja esitleda praegust, et jätkata pärandit olemasoleval kujul,” selgitab Raigo Pilt Kagukeskusest hümni kaubanduskeskusesse toomise idee algatamist ja lisab, et tema andmetel ollakse esimesed, kes sel moel Eestile sünnipäevaks õnne soovivad.

Seoses sellise ürituse korraldamisega Pildi sõnul takistusi ette ei tulnud. „Vabariigi kantselei nõustus hea meelega meie ideega ja Artisti siseraadio võimaldas meil seda tehniliselt teostada.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

KUUM

15 PÄEVA ENIMLOETUD

VIIMASED

Prev Next