Menu

Hetki Võrukaela aasta mängu 2017 suuremate auhindade üleandmisest

  • Kirjutas Mailit Paju

11aastane Keissi Päevalill on Tartumaa tüdruk ja õpib Melliste algkoolis. Hetk uhiuue sülearvuti üleandmisest. Kingituse andis üle Condori arvutisalongi spetsialist- müügijuht Oliver Kapp. FOTOD: Mailit Paju

VÕITJAD Nii mullu kui ka tänavu saab Võrukaela aasta mängu fänniks see, kes toob või saadab Võrumaa Teataja toimetusse enim ajalehtedest välja lõigatud vastuse- ehk hääletuskuponge. Möödunud aasta jooksul tõi meile kõige rohkem kuponge Keissi Päevalill ja kuulutasime ta Võrukaela aasta fänniks 2017. Andsime lastelehes ka teada, et tiitlivõitjat premeeritakse kahe uhke auhinnaga – Condori arvutisalongi 200eurose kinkekaardiga ja ABZ Reiside poolt välja pandud Soome reisiga. Esimese neist suurepärastest kingitustest sai Keissi toimetusest kohe kätte, teist ehk reisi peab veel mõned kuud ootama.

Üks suurematest aasta mängu auhindadest oli mullu välja pandud ka osalejale, kes sai oma aasta jooksul saadetud võistlustööde eest kokku kõige rohkem punkte. Selleks osutus Keissi Päevalille sugulane Isabel Päevalill, kes võitis aasta jooksul kaheksa võistlusperioodi ja sai aasta üldskooriks kokku 3357 punkti. Tubli tulemuse eest pani Võru Tarbijate Ühistu talle auhinnaks välja 100 euro väärtuses kinkekaarte ja nüüdseks on ta need kätte saanud.

11aastane Isabel Päevalill Võru Tarbijate Ühistu kinkekaartidega Võru Kaubamaja lävel. Isabel on Võrumaa tüdruk ja õpib Võru Kreutzwaldi koolis. FOTOD: MAILIT PAJU

Kui Isabel pole veel otsustanud, mida ta endale Võru Tarbijate Ühistu kinkekaartide eest osta soovib, siis Keissi sai tänu Võrukaelast võidetud Condori arvutisalongi kinkekaartidele täita oma ammuse soovi – osta endale elu päris esimene sülearvuti. Et koolilapsele sobiv hea sülearvuti maksab tublisti rohkem kui 200 eurot, siis kogus Keissi tükk aega raha ja ühtlasi lootis ka Võrukaelast Condori kinkekaarte võita. Just nii läkski ja kui raha koos, valiti Condorist välja sülearvuti Dell Inspiron. Selle andis üle Condori arvutisalongi spetsialist-müügijuht Oliver Kapp.
Sugulastest Keissi ja Isabel võtavad ka tänavu Võrukaela aasta mängust osa ning foto, kus Isabel oli väikse kassipojaga, valiti veebruarikuiseks „Kuu rahva lemmikpildiksˮ. Nii sai Isabel Võrukaela aasta mängust 2018 juba ka esimese auhinnavõidu.

Soovime tüdrukutele edu edaspidiseks ja kutsume ka kõiki teisi Võrukaela aasta mängust osa võtma. Leidke reeglid Võrumaa Teataja kodulehelt!

Isabel Päevalill sõbraga: Isabel Päevalille saadetud foto, kus ta on väikse sõbraga, valiti tänavu veebruarikuiseks „Kuu rahva lemmikpildiksˮ.

15 PÄEVA ENIMLOETUD