Menu

Naistepäevaõhtul esitleti Emmaroosi ja Zack Marqués'i kauneid rõivaid

  • Kirjutas Kadi Annom

Naistepäevaõhtul täitus Stedingu maja moehuvilistega. Toimus Emmaroosi esimene ja Zack Marquési teine moe-show. Modellidena panid oma oskused proovile lihtsad inimesed meie endi keskelt. Foto: KADI ANNOM

MOOD Neljapäeva õhtul said Stedingu majas kokku romantiline Emmaroos ja veidi kreisi Zack Marqués.

Mõlema brändi loojad on Võrumaa juurtega ning kahe nii erineva näoga brändi kokkutoomine tõi seltskonda väga mitmekülgsed ja erinevad inimesed. Emmaroosil oli tegemist esimese moe-showga, Zack Marquésil teisega. „Sain esimeselt moe-showlt väga palju kogemusi ja ideid, mida veelgi paremini teha. Eks nii ju õpidki ja arened. Mida kindlasti teinekord teeks teisiti ja millele pööraks rohkem tähelepanu on abitööjõu hulk. Tegin moe-showle kõik ise, soengud ja kõik muu, aga füüsiliselt lihtsalt ei jõua, on tarvis võtta kedagi kindlasti appi,” analüüsib Emmaroosi disainer Kaili Kuusik esimeselt moe-showlt saadud kogemust.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD

VIIMASED