Menu

Puiga lasteaia koolieelikud said Eesti Reservohvitseride Kogu näitusest meeldejääva elamuse

  • Kirjutas Kadi Annom

Võrumaa piirkonnapolitseinik ja lapsevanem Elar Sarik jagas Puiga lasteaia koolieelikutele Eesti Reservohvitseride Kogu näitusel tarkusi. Fotod: ERAKOGU

NÄITUS > Teisipäeva hommikul külastasid Puiga lasteaia Siilike Talvejõmmude rühma lapsed ja õpetajad Võrumaa keskraamatukogus avatud Eesti Reservohvitseride Kogu näitust.

Õpetaja Kairi Smiti sõnul avardas näituse külastamine laste silmaringi ja lapsed said uusi teadmisi ning samas hiilata oma teadmistega Eesti kohta, peale selle küsida küsimusi neid huvitanud teemade kohta. Smiti väitel andis väga palju juurde see, et neil oli võimalus külastada näitust koos giidiga, Võrumaa piirkonnapolitseiniku ja lapsevanema Elar Sarikuga, kes oli ka üks näituse ülespanijatest. „Elar rääkis juurde põnevaid fakte ja andis teemakohast infot edasi lastepärases võtmes. Samuti oli see suurepärane võimalus teha koostööd lapsevanemaga,” on Smit rahul.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD