Menu

Võru noorpolitseinik sai kõrge tunnustuse osaliseks

  • Kirjutas Heleri Lakur

 Rotary klubi tunnustuse andsid Võru politseinikule Kristo Lindsalule üle klubi president Veiko Paalma ning politsei- ja piirivalveameti peadirektor Elmar Vaher. Kristo oli ainuke kogu Lõuna prefektuurist, keda esile tõsteti, teised tunnustuse pälvinud noored politseinikud töötavad mujal Eestis, väljaspool Lõuna prefektuuri teeninduspiirkonda. Foto: POLITSEI- JA PIIRIVALVEAMET

KIITUS > Eelmisel nädalal sai tähelepanuväärse tunnustuse osaliseks neli parimat noorpolitseinikku üle Eesti, kes on silma paistnud turvalisuse tagamisel. Üheks parimaks vabariigis nimetati ka Võru patrullpolitseinik Kristo Lindsalu. Tallinna Rotary klubi autasustas 10. mail nelja parimat noort politseinikku ja koerajuhti, kes on silma paistnud turvalisuse loomisel. Preemiate andmise traditsioon noortele politseinikele sai alguse 18 aastat tagasi.

Kristo hindab koostööd

Ta on Võru patrullpolitseinikuna töötanud 2014. aasta suvest saadik. Ja ütleb, et politseitööle sattus paljude tuttavate eeskujul, kes politseis töötavad.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD