Menu

Ingrid, Karoli ja Meril, parima ja kõige innovaatilisema õpilasfirma Labüü juhid

  • Kirjutas Kalev Annom

Õpilasfirma Labüü turundusjuht Ingrid Värnik (vasakult), tegevjuht Karoli Kivi ja finantsjuht Meril Ploompuu. 

ÕPILASFIRMA > Kuu aega tagasi osales mitu Võru gümnaasiumi õpilasfirmat Riias toimunud rahvusvahelisel õpilasfirmade festivalil, kus labürindiga puidust tasakaalulauda valmistavat Labüüd tunnustati parima õpilasfirma tiitliga.

Võru gümnaasium osales festivalil kolmandat korda. Seekord tutvustas ja müüs oma toodet neli firmat: Labüü, Tecocube, Roonik ja Chocó La Te. Õpilasfirma Tecocube pakkus klientidele söödavaid kohvikuubikuid, Roonik müüs ruudu-joonelisi vihikuid. Õpilasfirma Chocó La Te, kes oli festivalil üks parima müügitöö nominentidest, müüs šokolaadi valmistamise komplekte.

Peale parima õpilasfirma tiitli pälvimise nomineeriti Labüü kõige innovaatilisema toote tiitlile. Kõrge tunnustuse pälvimisele annab erilise kaalu fakt, et rahvusvahelisest õpilasfirmade festivalist võttis osa 102 õpilasfirmat 13 riigist, kokku üle 500 õpilase ja õpetaja.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD