Menu

Päästeamet korraldas Võru Gümnaasiumi 10. klassidele veeohutuskoolituse

  • Kirjutas Võrumaa Teataja
 Fotod: Päästeamet

Täna, 4. juunil toimus vihma ja äikest trotsides ohutuspäev kooli 10. ja 11. klassidele.

Päästeamet korraldas 10. klassidele veeohutuskoolituse, mille järel osalesid õpilased Tamula rannas esmaabi, veesõiduvahendi ohutuse, hädaabikõne, esmaste päästevahendite ja veepääste varustuse töötubades. Ohutuspäev lõppes 10. klassidele päästekomando demoesitlusega.

Fotod: Päästeamet

11. klassid osalesid Maanteeameti ja Eesti Maanteemuuseumi korraldatud joobe, ohutuma autosõidu ja kõrvaliste tegevuste töötubades.

Fotod: Päästeamet

Seejärel toimus liikluspsühholoog Gunnar Meinhardi, politseikapteni Rainer Rahaseppa ja Marek Rüütli riskikäitumiskoolitus "Selge Pilt". Täname kõiki ohutuspäeva läbiviijaid!

Kommentaarid   

0 #1 usssss 2018-06-06 10:27
teatavadte koolide nii öelda ministrid vöiks oma viimase raha välja pressimise öigele inimesele kinni maksta ,inimesed on vihased pusle hakkab tagasi tulema mönel on lausa lindid ega roimaritega nalja ei tehta ,teatakse väga hästi siin ei aita isegi barettid aga suvi on pikk seniks päikest :lol:
Tsiteeri | ebasobiv
0 #2 usssss 2018-06-06 11:23
tarkuritele veel nuputamiseks kas on vöimalik ,et teatud inimesed maetakse siin juriidiliselt maha ja ärkavad nad uuesti ülesse nii öelda üleval pool mere ääres jättes siia maha oma keha dublandi ennem muidugi tehakse ennast vöi keegi majanduslikult puhtaks ,kirik sajandi maffia kants mustkunsti koht :lol:
Tsiteeri | ebasobiv
0 #3 usssss 2018-06-06 11:41
ausad pühamehed vöiks rääkida palju nende kojast teatud allilma tegelinskid möned neist nüüdseks mulla all seenelisi metsa viisid, :,et need nende völad peidaks :lol:
Tsiteeri | ebasobiv
0 #4 usssss 2018-06-06 11:50
ja ma ei saa aru teatavate laiguliste käitumisest,joo stakse inimene pikali ,seotakse inimese soolikad pahupidi ,süüakse inimene nii öelda riigiduludena materjaalselt puhtaks siis öeldakse mine veel tööle kes selliseid riigis rahaliselt toetama peaks ostsime sulle siia ostsime sinna aastaid ei räägita mitte üht söna peab vist pendli ostma ja palju siinsetes koolides orjasid on töstku köikk käsi vahest muud ei kuule sa oled mull koolis orjanäru :lol:
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD