Menu

Võru Kreutzwaldi kooli õpetajad võõrustasid kolleege Euroopast

  • Kirjutas Heleri Lakur

Võru Kreutzwaldi kooli külastanud õpetajad osalesid koos koolirahvaga samuti Kalevipoja mängude rongkäigus sel neljapäeval. Foto: AIGAR NAGEL

KÜLASKÄIK ❯ 2.–8. juunini viibisid Võru Kreutzwaldi koolis Erasmus+ projektipartnerid Soomest, Itaaliast, Sloveeniast, Poolast, Hispaaniast ja Türgist.

Tegemist oli kahe erineva projekti, „From Europe 1010BC to Europe 2020PC” ja „Nature as a story” lõppkohtumisega. Kohtumisel arutati ja analüüsiti projekti tulemusi ja mõju, tehti algust lõppraporti kirjutamisega ning peeti plaane, kuidas projekti tulemusi veelgi enam levitada, et võimalikult paljud õpetajate töö tulemustest osa saaksid. „Tegemist oli esimesest kuni kolmanda kooliastmeni mõeldud koostööprojektidega, mille laiemaks eesmärgiks oli arendada nii õpetajate kui ka õpilaste digipädevusi,” märkis Maiu Vislapuu. „„Nature as a story” projekti jooksul valmis ka töölehtede kogumik õpilastele,” lisas ta.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD