Menu

Rõuge 7. klassi tüdrukud meisterdasid koolile prügihundi

  • Kirjutas Heleri Lakur

Puitmaterjali ülejääkidest valmistasid Rõuge põhikooli tüdrukud väga korraliku prügihundi, mis sai ka žürii poolt ära märgitud. Tagumises reas (vasakult) seisavad töö autorid Lisette Heitur, Annabel Viks, Liis Sisask, prügikastis istub Gajanee Chilingaryan, eesreas (vasakult) Anna-Kaisa Galak, Sirli Anier. Pildilt puuduvad kaasautorid Cäroly Vaikmaa ja Brigitta Kostabi. Foto: KAIDO KAAS

KOOLIELU ❯ Sügisel hoo sisse saanud „Noortelt meistritelt loodusele” projekti raames alustati Eesti põhi- ja keskkooliõpilastele mõeldud keskkonnahoidlikkuse suunitlusega.

Üleskutse eesmärk oli panna noori rohkem mõtlema puidu kui mitmekülgse ja kvaliteetse ehitusmaterjali peale. Kokku registreerus 16 kooli üle Eesti. Võrumaalt osales kaks kooli: Rõuge põhikool ja Parksepa keskkool, kellest esimesel õnnestus ka jõuda silmapaistva tulemuseni, äramärkimist leidis Rõuge põhikooli puidutöö Prügihunt. Õpilastel tuli omavalmistatud prügikasti tööprotsessist fotod teha ja valitud asukohas üles panna.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+1 #1 Jeah 2018-06-20 22:02
Ootame huviga uudist selle kohta, et ühel päeval keegi Rõuge sillal peeru laseb! Hoiame endid pildil ikka! :-x
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD