Menu

KÜSITLUS Kas olete pidanud pöörduma Lõuna-Eesti haigla erakorralise meditsiini osakonda? Kuidas hindate meditsiiniteenuste pakkumist?

  • Kirjutas Sirle Nurk

Kui pühapäeval Lõuna-Eesti haiglat külastanud mees poleks viimasel hetkel helistanud 112, poleks ta ilmselt arstiabi saanud. Foto: AIGAR NAGEL

Jaan bussijuht

Õnneks ei ole pidanud pöörduma ja ei oska midagi arvata. Arstiabiga olen rahul, perearsti juurde saan alati, ei ole probleemi. Minu arust on Võrumaal hea meditsiiniliste teenuste pakkumine. Ei oska millegi üle nuriseda. Võib-olla need, kes rohkem on pidanud seda teenust kasutama, oskavad paremini hinnangut anda.

Kärolin lapsehoolduspuhkusel

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+1 #11 Meinhard Olesk 2018-07-12 20:35
Eelmise aasta suvel pöördusin kuid valvekirurg , nime ma ei maini , oli väga kurja ja tigeda olekuga . Väga halb mulje jäi .
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #12 Heli Lihtsalt 2018-07-12 20:35
Olen. Lastega paar korda ja ise korra.. Töötajad on olnud väga sõbralikud ja abi oleme saanud alati.
Tsiteeri | ebasobiv
0 #13 Mailika Olesk 2018-07-12 20:36
Olen ka käinud, tehti tuimestav süst jalga ja ikka oli valus siis üks ütles, et mida sa karjud, nii valus ju pole, said süsti....
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #14 Võrukss 2018-07-12 22:49
Tartu haiglas oli kehvem olla, kui võrus. Võrus suhtumine haigesse parem.
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #15 n 53 2018-07-14 14:22
ei meeldi see, et peab ooteruumis ootajate ees oma hädast rääkima läbi luugi med.töötajaga
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #16 Keily 2018-07-14 18:56
Ja. Olen pidanud pöörduma. On olnud nii häid kui halbu kordi. Näiteks: kui mul laps oli 2 aastane ja kukkus õnnetult, sõitsin EMOsse ja lapsel oli vaja pead õmmelda. Mind õmblustuppa kaasa ei lubatud. Kuulsin kuidas laps nuttis ja hakkasin ise ka nutma. Sellepeale käratati mulle, et ma ära läheksin kui ma ei suuda lapse nuttu kuulata.

Teine väga nõme olukord oli kui pidin minema oma vanaisaga, sest ta ei saanud hingata. Tal diagnoositud raske kopsuhaigus ja vajadusel peab pöödruma EMOsse. Sealt sai vanaisa aga sõimata- mis te siia tulete,perearst i juurde peab minema.

Aga hea näiteks see kui aastaid tagasi valutasin meeletult selga ja sellega kaasnes ka palavik. Saadeti kohe röntgenisse ja selgus et kopsupõletik.
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD