Menu

Südamemuusika festivalilt saadi fantastiline fiiling

  • Kirjutas Kalle Nurk

Festivalil oli infotelgiga kohal Coop pank ja pakkus kontserdi kuulamiseks mugavaid toole kasutada.

ELAMUS > 14. ja 15. juulil toimus Võrumaal Roosikus juba teine Südamemuusika festival, mille korraldamise on võtnud südameasjaks Madis Meister ja Eva-Lotta Vunder.

Selleks ajaks olid nad valmis saanud ka plaadi „The Heart Way” ehk „Südametee”, mida esitlesid. Eva-Lotta Vunder ütles, et sellesse plaati on nad pannud kogu oma armastuse. Plaadiümbrises, mille kujundanud Tuuli Laumets, on palju Võrumaa loodust. Madis Meister jutustas plaadi „The Heart Way”nimiloo sünnist, see sai inspiratsiooni pikkadest autosõitudest pimedal ajal. Arvestades vahemaad Tallinnast Võrumaale on üldpildis pimeduses ette näha väga lühike maa, vaevalt 200–300 meetrit. Aga sa jõuad ikkagi kohale. Madise ja Eva-Lotta jaoks sarnaneb see elus oma eesmärkideni liikumisega. Alati ei tea elus, kuidas tee tervenisti välja näeb. Aga sa võid usaldada, et iga järgmine väike samm, mida ette näed või ette tunned, viib sind õigesse kohta. Eva-Lotta täiendas, et nii nagu plaadi valmimine, nii ka festivali sünd sai alguse sisemisest tundest ja tungist midagi luua. Sageli ei kujuta ettegi, kuhu see viia võib. Nii juhtus ka plaadiga, mida tegema hakates oli valmis kõigest üks lugu. Kust need ülejäänud lood küll tulevad! Aga tunne oli nii tugev ja nüüd on valmis plaat, mille igasse loosse on sisse pandud hing.

Eva-Lotta Vunder ja Madis Meister esitlesid Südamemuusika festivalil oma plaati „The Heart Way”. Fotod: KALLE NURK

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

0 #1 Kross 2018-07-21 12:56
Tuleks tema ka kõhumuusika festival !
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD