Menu

FOTOD Loomade varjupaik paneb südamele – tulikuum asfalt teeb koerale liiga

  • Kirjutas Sten Sang

Võru loomade varjupaik tähistas kolmapäeval kümnendat sünnipäeva. Sel puhul said kõik hoolealused juhatajalt Merike Tormilt kohe mitu paid tavapärasest rohkem. Kahekuune Tibu saab peagi oma koju ja on väga suur sõber. Fotod: STEN SANG

PÕUD Kuna jätkuv kuumalaine pitsitab võrulasi, siis uurisime erinevatelt asutustelt suure soojaga toimetuleku kohta. Külastasime loomade varjupaika, arestimaja ja Punamütsikese lasteaeda. Pea 30kraadisest ilmast hoolimata näisid kõikide hoonete hoolealused endaga toime tulevat.

Lühikesel tänaval asuvas Võru loomade varjupaigas valitses keskpäevane vaikelu. Karvakerad olid end varjulisematesse paikadesse lesima sättinud. Juhataja Merike Torm teatas, et asutus saab just kümneaastaseks ning viimasel viiel aastal on ta täheldanud valla- ja linnavõimu toetuse märkimisväärset kasvu. „Rahvas on rohkem hoolima hakanud loomadest ja otsuste tegijateks on saanud nende käekäigu pärast muretsevad inimesed. Võru linn kinkis meie kliinikumajale uue katuse ja Võru vald aitas sinna veevärgi sisse seada,” rõõmustab Torm.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD