Menu

Triinu baari omanik: rahvas saab siit oma retrolaksu kätte!

  • Kirjutas Sten Sang

Triinu baari suvised peod lõpevad üldjuhul rahumeelses meeleolus hommikul pärast nelja. Foto: STEN SANG

SÜNNIPÄEV ❯ Ühel erakordselt lämmil reede õhtul keeran autonina Rimmi küla poole, seal tähistab Triinu baar viiendat sünnipäeva. Kella 2 ajal öösel pole ruumi istuda ega astuda siseruumis ja avaras parklaski – kotkad on peopaika maandunud.

Tartust liikuma hakates juhatab kurjast vaimust vaevatud GPS mind pooleks tunniks kruusateedele seiklema. Selle kohta on peoperemees Urmas Pihlakul koomiline lugu pajatada. „Siia tulid kohale Harley-mehed ja võdistasid samuti motikatel selle 20kilomeetrise kruusaringi maha. Kohale jõudes olid vendade habemed paksult teetolmu täis,” muigab ta.

Kiire käeviipega näitab Pihlak, et poole kilomeetri kaugusel kulgeb täiesti viisakas asfalttee, kust baarini jõuab.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+2 #1 par 2018-08-04 16:24
No ta peaks ikka üle 20 vana olema!
Tsiteeri | ebasobiv
0 #2 Jelena Kikkas 2018-08-04 22:08
Kuu aja jooksul esimene suurem vihm ja juba häda muide, kui viitasid pole, inimesele on suu pähe loodud ja kõnevõime - saab ka küsida, Võrus on tore ja lahke rahvas, juhatavad kuhu vaja
Tsiteeri | ebasobiv
-2 #3 Hele-Reet Kaurson 2018-08-04 22:09
Nii ongi, kui tahad kuhugi jõuda siis ei ühtegi viita ega midagi, vaata ise kuidas saad. Isegi jalgsi ei saa läbi, mine kust tahad. Eile oli küll paduka ajal tunne et tahtnud lennata, mitte kuhugi ei oska minna kui üle tee oli vaja minna.
Tsiteeri | ebasobiv
+4 #4 Tõeline patriota 2018-08-06 10:49
Kas nostalgilist näopeksu ka saab ?
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD