Menu

Seedri puhketalu perenaine: „Meie juures on soovitud pidada küünipulma.”

  • Kirjutas Sten Sang

Margit Udodov toonitab, et suitsusauna ise puid alla panna ei maksa. See toob loodetud lisakraadide asemel kaasa ohtra vingu ja suitsu.

Rõuges laiub viiel hektaril maaliline Seedri puhketalu, kus suviti pulmitab mitukümmend armunud paari. Võrumaa Teataja käis vaatamas, kuidas muliseb Keevlätte ohvriallikas ja kas pererahvas on andamid ritta sättinud.

Seedri puhketalu pererahvas Margit ja Oleg Udodov toimetavad 1860. aastast äramärgitud Horsa talukohas 13. aastat. „Ostsime koha 2005. aastal ja alustasime kohe ehitustegevusega. Esialgu plaanisime vaid majutust pakkuda, kuid praegu teeme pulmapidusid ja firmaüritusi,” räägib Margit. Pärast kolm aastat kestnud vilgast ehitust saabusid maikuus esimesed külalised ja praeguseks on paik väga populaarseks saanud. Hetkel käib hoogne pulmakuupäevade broneerimine juba 2020. aasta suveperioodi. Samas tasub praegu veel küsida vabade kuupäevade saadavust ka 2019. aastasse.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+6 #1 Liisu 2018-08-13 09:23
Margit on väga tubli ja tore perenaine, oskab klientidega ümber käia ja suhelda.
Tsiteeri | ebasobiv
+3 #2 Juta 2018-08-14 15:41
Jõudu ja värskust prouale.
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD