Menu

Võrust pärit poiss Kevin Reisenbuk maandub sügisel Londoni tippülikoolis

  • Kirjutas Heleri Lakur

 Kevin Reisenbuk on ka osav kõneleja. Euroopa parima õpilasfirma tiitli üleandmisel Brüsselis võttis ta sõna oma neljaliikmelise võistkonna eest. Londonisse siirdub ta aga alles septembri lõpus, et alustada õpinguid infoteaduste ja ärinduse erialal. Foto: ERAKOGU

Haridus- ja teadusministeerium koostöös sihtasutusega Archimedes ning edukad Eesti ettevõtjad toetavad alates 2004. aastast noore õpetlase stipendiumiga andekate noorte õppima minekut välismaa tippülikoolidesse. 14. augustil tunnustati 4000 euro suuruse stipendiumiga 20 silmapaistvat keskkoolilõpetajat. Üks neist on sündinud Võrus ning asub sügisest tudeerima King's College Londonis arvutiteaduseid ja ärindust.

Sündinud Võrus

Kevin Reisenbuki lapsepõlv ja kooliaeg on möödunud kolmes Lõuna-Eesti linnas. Sündinud on ta Võrus, lõpetanud Otepääl lasteaia ja alustanud õpingutega Tartu Mart Reiniku koolis. Oma senise elu parimaks otsuseks peab ta Hugo Treffneri gümnaasiumi astumist.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD