Menu

Võrumaa Arenduskeskus ootab kandidaate Võru maakonna aasta ettevõtjate aunimetuse andmiseks

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

Foto: Aigar Nagel

Võrumaa Arenduskeskus kutsub esitama kandidaate Võrumaa aasta ettevõtja aunimetusele. Varasemalt Võru maavalitsuse ja Võrumaa Arenguagentuuri poolt välja antud aasta ettevõtjate aunimetuse välja andmist jätkab sellest aastast SA Võrumaa Arenduskeskus.

Aasta ettevõtjate aunimetust  on Võru maakonnas  välja antud alates 2002. aastast.

Tänavuse Võru maakonna aasta ettevõtja aunimetused kuulutab arenduskeskuse juhatuse liige Tiit Toots välja ettevõtlusnädala raames toimuval pidulikul ettevõtjate tunnustusüritusel 4. oktoobril Võrus.

Võru maakonna aasta ettevõtja aunimetuste kandidaate võivad esitada nii kohalikud omavalitsused, ettevõtted, organisatsioonid kui ka üksikisikud. Konkursile võib esitada ettevõtteid, kus töötab alla 250 töötaja, mille aastakäive ei ületa 50 miljonit eurot või mille bilansimaht ei ületa 43 miljonit eurot.

Digitaalselt allkirjastatud taotlused on oodatud Võrumaa Arenduskeskuse e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Paberkandjal taotlused palume saata märksõnaga „Aasta ettevõtja auhind“ Võrumaa Arenduskeskuse postiaadressil Jüri 12, 65620 Võru. Taotlusi oodatakse hiljemalt 13. septembriks 2018.

Võrumaa aasta ettevõtja aunimetuse andmise statuut ja taotluse vorm on leitav Võrumaa Arenduskeskuse kodulehel.

Kommentaarid   

+5 #1 tsinkplekkpäng 2018-09-05 12:04
andke AKO-le, et ausalt end kinni paneb , pankrotti ei lähe ning lõpetab enda ja töötajate piinad konkurentsivõim etu äriplaaniga pusimisel.
Tsiteeri | ebasobiv
+3 #2 näedsiis 2018-09-05 19:40
arenduskeskusel käed tööd täis..
vimplid diplomid vaja jagada ja palutakse veel abi :lol:
Tsiteeri | ebasobiv
+2 #3 Imestaja 2018-09-05 21:59
Naljamehed seal Võru Teatajas. Kuidas see auto ja uduga foto artikliga kokku sobib? et otsivad parimat ettevõtjat nagu siilid udus või ?
Tsiteeri | ebasobiv
-2 #4 veider 2018-09-05 23:48
Imestaja kirjutas:
Naljamehed seal Võru Teatajas. Kuidas see auto ja uduga foto artikliga kokku sobib? et otsivad parimat ettevõtjat nagu siilid udus või ?

Maavalitsus olemas fotol. Samas ka pargi arendus on fotol olemas :) Seega milles probleem on
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD