Menu

Võrumaa seltsielu saab peagi vungi sisse

  • Kirjutas Sten Sang

Võrumaa Teataja

UUS HOOAEG Võrumaal tegutseb arvukalt rahvamaju, kes kohe-kohe sügishooaega alustamas. Krapsakamad neist annavad lugejale ülevaate huviringidest ja ees ootavatest pidustustest.

Varstu kultuurikeskuse juhataja Monika Toom annab teada, et huviringid alustavad oktoobrist. Jätkatakse kaheeurose osalustasuga joogaga, samuti jätkab tantsurühm Hõbehall. „Tööd alustab saviring lastele, käsitööring eakatele ja lastele, näitering täiskasvanutele ning lastele. Samuti plaanime ka laste laulu- ja pilliringi käima saada,” räägib Toom. Osalustasud on tema sõnul hetkel lahtised ja neid ei hakkaks hetkel välja tooma. Ringidesse oodatakse kõiki, eelkõige just Varstu piirkonna inimesi. Ringide toimumise ajad täpsustatakse peagi Varstu kultuurikeskuse Facebooki lehel ja Rõuge valla lehes. „Juhendajateks on põhiliselt meie oma kandi tublid juhendajad,” lisas Monika Toom.

Varstu kultuurikeskuse sügishooaeg algab järgmiste sündmustega:

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD