Menu

FOTOD Naisettevõtlus saab värske tuule tiibadesse

Inspiratsioonikoolituse „Kõik on võimalik!” koolitajad Signe Ventsel ja Ester Eomois ning Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni Võru klubi liikmed said koosviibimiselt palju uusi teadmisi ärimaailma eripärade kohta. Foto: ERAKOGU

Viimasel poolaastal on Kagu-Eesti ettevõtlikud naised saanud värskeid ideid kahe projekti kaudu. Augusti lõpus tõmbas Võrus terve suve kestnud üritustesarjale joone alla „Arengusprint naisettevõtjatele”. Septembri alguspäevil toimus Väimelas naisettevõtlusele suunatud inspiratsioonikoolitus „Kõik on võimalik!”.

Kagu-Eesti innovatsioonikeskus korraldas koostöös partneritega kolmest etapist koosneva üritustesarja „Arengusprint naisettevõtjatele”. Avaüritus toimus Võrus 10. mail, uuesti kohtuti juuni alguses ja kokkuvõtted tehti augusti lõpuürituse järel. Kagu-Eesti innovatsioonikeskuse juhatuse liige Anita Hoole ja üritust modereerinud ettevõtluskonsultant Kuldar Leis peavad sprinti kordaläinuks.

Kui palju osalejaid lootsite kaasata ja kui palju naisi osalema tuli?

Anita Hoole: Me teadsime, et piirkonnas on naisi, kel on potentsiaali ja huvi ettevõtluse vastu. Kohaletulnuid oli üle ootuste, esimesel sprindil oli osalejaid koguni 60 ringis. Ei olnud just tavapärane saada kõnesid, kus paljud andsid kahetsusega teada, et mitmesugustel põhjustel ei ole võimalik osaleda, lootes, et kordame sprindiüritust veel.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD

VIIMASED

Prev Next