Menu

FOTOD Naisettevõtlus saab värske tuule tiibadesse

  • Kirjutas Sten Sang

Inspiratsioonikoolituse „Kõik on võimalik!” koolitajad Signe Ventsel ja Ester Eomois ning Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni Võru klubi liikmed said koosviibimiselt palju uusi teadmisi ärimaailma eripärade kohta. Foto: ERAKOGU

Viimasel poolaastal on Kagu-Eesti ettevõtlikud naised saanud värskeid ideid kahe projekti kaudu. Augusti lõpus tõmbas Võrus terve suve kestnud üritustesarjale joone alla „Arengusprint naisettevõtjatele”. Septembri alguspäevil toimus Väimelas naisettevõtlusele suunatud inspiratsioonikoolitus „Kõik on võimalik!”.

Kagu-Eesti innovatsioonikeskus korraldas koostöös partneritega kolmest etapist koosneva üritustesarja „Arengusprint naisettevõtjatele”. Avaüritus toimus Võrus 10. mail, uuesti kohtuti juuni alguses ja kokkuvõtted tehti augusti lõpuürituse järel. Kagu-Eesti innovatsioonikeskuse juhatuse liige Anita Hoole ja üritust modereerinud ettevõtluskonsultant Kuldar Leis peavad sprinti kordaläinuks.

Kui palju osalejaid lootsite kaasata ja kui palju naisi osalema tuli?

Anita Hoole: Me teadsime, et piirkonnas on naisi, kel on potentsiaali ja huvi ettevõtluse vastu. Kohaletulnuid oli üle ootuste, esimesel sprindil oli osalejaid koguni 60 ringis. Ei olnud just tavapärane saada kõnesid, kus paljud andsid kahetsusega teada, et mitmesugustel põhjustel ei ole võimalik osaleda, lootes, et kordame sprindiüritust veel.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

0 #1 usssss 2018-09-14 09:33
teatavatele vöru ettevötjatele kes kolma aastat tagasi ühel ordupäevakul inimesi vara saamise eesmärgil lintsisid teie pärast tuleb nii öelda ringile metall usss vaatab üle nii mönegi küla liinid jaamad :lol: seda köike selleks ,et kiilakaid ei lintsita maa rottid nurk nimega tallinn ligi 500000 inimest :lol: seda tehakse inimese tervise pärast ooo ametniku insenerid :lol: seniks päikest :lol: ettevötlus.
Tsiteeri | ebasobiv
0 #2 usssss 2018-09-14 09:36
tervitatakse ka teatavaid laigulisi pederäste näha saate oma toodankut :lol:
Tsiteeri | ebasobiv
0 #3 usssss 2018-09-14 09:42
teatavad laenutekitajad muidu vara huijarid laske eest jalga muidu vöib ussss läbi hoovi libiseda eriti kehtib see ametnikele dokumendi ümber kirjutajatele nali naljaks perse paljaks :lol:
Tsiteeri | ebasobiv
0 #4 usssss 2018-09-14 10:37
ja teile kallid sugulased ma loodan ,et see mees keda te minupähe trukkisite annab asja välja :lol: ettevötlus :lol:
Tsiteeri | ebasobiv
0 #5 usssss 2018-09-14 12:09
ja ettevötjad kontrollige oma inimesi kas nad on ikka omad vöi on juba tegu tublandiga, sest öige on kellegi arvelt välja rändand :lol:
Tsiteeri | ebasobiv
0 #6 usssss 2018-09-14 12:13
jah kuigi a kas ma peaks siinseid jobskeid kinni maksma :lol: neid on siin hordide viisi söövad su enda vara pärast ära ,et ise edasi saada.
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD