Menu

Antsla linnaraamatukogu tähistas 90. sünnipäeva

  • Kirjutas Liana Allas

Claire Piigli ja Mall Hüvenen. Foto: LIANA ALLAS

Kolmapäeval, 10. oktoobril oli Antsla linnaraamatukogus rõõmsam ja elevam päev. Oodati külla sõpru, sest raamatukogul on sellel aastal 90. sünnipäev.

Tähtpäeva puhul olid õnnitlema tulnud valla teiste raamatukogude juhatajad, gümnaasiumiraamatukogu juhataja, Võrumaa keskraamatukogust direktor, arendusjuht ja komplekteerimisosakonna juhataja, nendega oli kaasas ministeeriumi esindaja. Linnaraamatukogu asub vallamaja teisel korrusel, õnnitlema tulid ka naabrid allkorruselt ehk vallavalitsuse esindajad: volikogu esimees, pearaamatupidaja ja majandusnõunik. Ja loomulikult olid kutsutud need, kes linnaraamatukogus varem töötanud, siit mujale elama või siis pensionile läinud. Praegu töötavad raamatukogus Mall Hüvenen ja Claire Piigli, hiljuti toimunud küsitluses raamatukogude kohta jagus nii mitmelgi vastajal nende aadressil ainult kiidusõnu.

Mineviku ja oleviku sidus tervituskõnes väga kenasti kokku praegu pensionipõlve pidav endine Võrumaa keskraamatukogu pearaamatukoguhoidja Ere Raag, keda Mall Hüvenen õigustatult raamatukogude Ema Theresaks nimetas.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD