Menu

Kunstikool tähistas 15 aasta juubelit

  • Kirjutas Kadri Nagel

Seltskond on kogunenud ning ootamas, sest alustatakse mängudega. Ees direktor Liia Leppik. Foto: AIGAR NAGEL

TÄHTPÄEV ❯ Eelmisel nädalal pidas oma juubelit Võru kunstikool. Parajasse teismeikka jõudnud ja 15aastaseks saanud kool on aga kõigi nende aastatega pigem mitte teismeeas, vaid laagerdunud ja aina paremaks muutunud.

PILDIGALERII Direktor Liia Leppiku sõnul käib koolis tegus töö. Kunstikoolil on hea maine ja sinna tahetakse õppima minna. Koolis saab huviharidust kahel õppesuunal: kunst ja tants. „Mul on hea meel ja uhkus hinges, et meie koolis õpetavad oma ala entusiastid ja professionaalid. Mul on hea meel, et paljud kunstikooli vilistlased on läinud oma huvialal edasi õppima. Ja ma olen kindel, et kõik lapsed ja noored on saanud siit kaasa oma valdkonna baashariduse ja põhitõed, kui nad vähegi on viitsinud õppida, ning kindlasti palju häid sõpru. Ühised huvid ju seovad, nii suuri kui ka väikeseid,” räägib Liia Leppik uhkusega hinges.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD