Menu

Võru Päkapiku lasteaed saab maja 50 aasta juubeliks uue kuue

  • Kirjutas Kadri Nagel

Päkapiku lasteaed saab järgmisel aastal uue kuue, mis peale majas juba olemasoleva südamesoojuse toob ka soojema ja remonditud maja. Foto: AIGAR NAGEL

UUENDUSKUUR ❯ Remonditööd meie laste haridusmaastikul on täies hoos. Kohe-kohe peaks valmima Kesklinna kool ning andma teatepulga üle tee asuvale Päkapiku lasteaiale, mille remonti on kõik samuti pikisilmi oodanud.

Lasteaed on mitu korda maadelnud torudeprobleemiga, mis on majale palju kahju tekitanud. Nüüd ei pea enam kaua ootama, sest Päkapiku rekonstrueerimistööd on plaanitud teha 2019. aastal. Linnavalitsuse sõnul on praegu käimas ehitusprojekti koostamine. Ehitustöödega on plaanis alustada kevadel ning ootuspäraselt peaks need lõppema tuleva aasta lõpuks. Mõningad tööd võivad nihkuda ka aastasse 2020. Kõik sõltub, kuidas läheb hange ja kas tööd kulgevad plaanipäraselt.

Eelarvestrateegia kohaselt on lasteaia rekonstrueerimisele planeeritud pisut üle miljoni – 1 105 000 eurot, millest omaosalus on 636 215 eurot ja toetus 468 785 eurot.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD