Menu

Järgmise aasta juunist eraldatakse alkohol poeruumides täielikult

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

FOTO: Andrei Javnašan Võrumaa Teataja

Reklaamiseadus jõustus juba tänavu suvel. Kaupluste alkoholiosakondi puudutavad väljapanekute nõudmised jõustuvad aga tuleva aasta 1. juunist.

Eesti Kaupmeeste Liit andis välja alkoholimüügijuhendi, mis on abiks kaupmeestele üleminekul 2019. aasta suvest kehtima hakkavale uuele alkoholiseadusele. Tarbija jaoks tähendab see seda, et alates juunist 2019 ei puututa poes ringi kõndides enam alkoholiga kokku ilma vastavale alale sisenemata.

„Liidu poole on pöördunud paljud kaupmehed ja küsinud nõu, kas üks või teine lahendus sobib ja vastab alkoholiseaduse segaselt sõnastatud nõuetele. Loodan, et juhendist on kasu nende elulistele küsimustele vastuste otsimisel,“ avaldab Eesti Kaupmeeste Liidu juht Nele Peil lootust.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+10 #1 ... 2018-11-09 10:13
Làtis loodetavasti jàetakse kaup nàhtavale, et kliendil oleks mugav òige valik teha.
Tsiteeri | ebasobiv
+4 #2 Guest 2018-11-10 05:39
Porr oli 1korjati ära 2alko korjatakse ära 3suits ka kuidagigigi peidus Kindlasti tuleb midagi veel! Aga Sina Ei otsusta!? Käsen poon ja lasen.Nii on.Vaba olla on uhke ja hea,rahast ei räägi,keskmine palk üle võlli Eestlane ei kannata seda tõusu enam vällja odavam on minna välljamaale töölle
Tsiteeri | ebasobiv
+6 #3 jota 2018-11-10 14:24
Kas viiakse kauplusest välja kuhugi sarasse.
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD