Menu

If Kindlustus sulgeb Võru büroo, Seesam teeb laienemisplaane

  • Kirjutas Kadi Annom

Seesam kindlustuse Lõuna regiooni müügijuht Raido Seppa Võrus Lembitu tänaval asuva esinduse ees. Üle tee asuv If Kindlustuse Võru esindus sulgeb oma uksed 19. detsembril. Foto: AIGAR NAGEL

KINDLUSTUSTEENUSED ❯ Tänapäeval ei ole kellelegi uudis, et enamikku teenuseid soovitakse suures mahus internetti kolida. Seetõttu peavad oma struktuuri muutma ka ettevõtted. Kaks kindlustusepakkujat, Seesam ning If, on jõudnud aga vastuolulisse seisu. Kui If plaanib veel enne aasta lõppu sulgeda oma Võrus Lembitu tänaval asuva brüroo, siis Seesam kindlustusel on oma üle tee asuvas kontoris hoopis laienemisplaanid.

„Seesam on Võrus esindatud olnud juba aastast 1998. Tänases Lembitu 2a kontoris on oldud alates 2004. aastast,” räägib Seesam kindlustuse Lõuna regiooni müügijuht Raido Seppa, kelle sõnul külastavad nende kliendid kontorit ennekõike kindlustuslepingute pikendamiseks, arvete tasumiseks ning uute pakkumiste ja toodete kohta teabe saamiseks.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD