Menu

Fotograaf: näen inimese ilu läbi pildiraami

  • Kirjutas Sten Sang

Hobifotograaf Kristiine Hellenurm paneb sessioonidel kõik viimse detailini paika ja naudib tervet protsessi. Foto: ERAKOGU

HARRASTUS ❯ „Toon pildistatava naise varjatud sära raami servadest keskele kokku,” lubab Kuldres elav hobifotograaf Kristiine Hellenurm.

Kiirelt paneb ta külla saabunud ajakirjaniku pildistamisoskuse samuti proovile ja seab end koos nikerdatud peegliraamiga keset kasealleed poseerima. Fotole saab püütud salajas olnud sära ja täiesti avalikult takseeritav elurõõm.

Just elurõõmu pärast on õmblejaametit pidav Kristiine Hellenurm end pühendanud kaamerasilma tagant eriliste kaadrite jäädvustamisele: „Kümmekond aastat tagasi võitsin postimüügifirma loosirattast korraliku Fujifilmi kaamera. Mulle väga meeldib käia autorallisid pildistamas. Viimasel ajal keskendun kostümeeritud modellidega fotoseanssidele.” Huvilisi leiab ta Võru, Antsla ja Elva sotsiaalmeediagruppidest.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD