Menu

Parksepa räpakoll boikoteerib riigikogu valimisi

  • Kirjutas Töörahva Elu Veiko Märka

Joodik Leidur Potissepp on praeguses Eesti sisepoliitilises situatsioonis sügavalt pettunud ega toeta enam ühtegi erakonda. Foto on illustratiivne

TÖÖRAHVA ELU Parksepas mahajäetud puukuuris elav Leidur Potissepp (56) on otsustanud boikoteerida 3. märtsil 2019 toimuvaid riigikogu valimisi. Invaliidsuspensionist ja pisinäppamistest elatuva mehe sõnul ei toeta ta ühtegi nendel osalevat erakonda.

Keskerakonna poolt ei hääleta 26aastase joodikustaažiga Potissepp sellepärast, et seda juhib ainult üks Ratas. Leiduri arvates võib ühe ratta peal sõites ainult kraavi jõuda ja seda Keskerakond kahtlemata teebki. „Ainult tsirkuseklounid sõidavad ühe ratta peal,” teab Leidur. „Isegi kahe ratta peal võib kukkuda. Mul oli vanasti võrr, hea riist. Aga ükskord sõitsin purjus peaga kuusehekki. Võrrist enam asja ei saanud ja armid on kah siiamaani näos. Vaat kui Savisaarel veel kaks jalga all oli, siis erakonna juhtimine oli kindel, siis võis selle peale loota. Aga ühe jala või ühe ratta peal võib ainult tola mängida, mitte poliitikat teha.”

ESDP ei meeldi Parksepa asotsiaalile samuti. „Sotside poolt hääletamisest on ainult üks samm alkoholivaba õlle ja kumminaiseni,” selgitab ta. Leiduri arvates on just sotsid süüdi selles, et korralik õlu ja viin on poes nii kalliks tehtud, et tema peab solki kõrist alla kallama. „Mina ju Lätist õlut ostma minna ei saa,” kaebab mees. „Tervis on joomisega nii käest ära läinud, et sure või maha. Lätisse pääsevad ainult edukad alkohoolikud.”

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

-8 #1 usssss 2018-11-24 09:33
usu vöi ära usu aga möistus hakkab vist ära minema ärge siin enam völgu ette andke vösa oli kah nördinud kui saade ära kadus.
Tsiteeri | ebasobiv
-8 #2 usssss 2018-11-24 12:02
ime ,et seda meest ei ole ivanite pörgu :lol: saadetud ei kölba vist isegi vedude programmi :lol:
Tsiteeri | ebasobiv
-8 #3 usssss 2018-11-24 12:12
kui juba vörumaa lollustest rääkida siis kuna tuleb on kavas teatavate ametnike plaan jälle keegi surnuks hüppata :lol: jutt mee ei tulnud välja :lol: see oli kooli ajal juba loll ,naljahambad varsti jöulud rahapakid sulavad ;-)
Tsiteeri | ebasobiv
0 #4 Tiit 2018-12-04 13:12
Ma mõtli et sa Guuno olõd är väsünü?
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD