Menu

Sõmerpalu motoklubi tõi maailma suurimalt motovõistluselt koju hõbemedali

  • Kirjutas Heleri Lakur

Sõmerpalu motoklubi sõitjad Ivo Steinbergs (vasakult), Elary Talu ja Martin Leok sõitsid kõrvetava kuumuse käes teisele kohale. Fotod: ERAKOGU

SAAVUTUS ❯ 12.–17. novembrini toimunud maailma tippmotospordivõistlustelt International Six Days Enduro (ISDE) tulid Sõmerpalu motoklubi sõitjad tagasi meeskondliku hõbemedaliga. Tegemist on maailma vanima motospordivõistlusega, mida peeti esimest korda 1913. aastal Inglismaal. Seekordne võistlus toimus 92. korda, eksootilise kliimaga Tšiilis ning pakkus sõitjatele pingelisi võistlusmomente ka kõrgete kuumakraadide käes.

Sõmerpalu motoklubi – maailmatasemel

Motoklubi eestvedaja ja endise motosõitja Aivar Leoki sõnul ei osanud ta ette kujutada, et neile selline au osaks saab. „Arvasin, et pääseme kümne parima sekka, aga maailmas teine olla, seda ei osanud ma oodata. 50 aasta jooksul ei ole sellist medalit olnud.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD