Menu

Keskuse Saagu Parem juht Piret Haljend: teeme jõulukingid neljasajale lapsele

  • Kirjutas Sten Sang

2014. aasta Saagu Valguse jõulupeol täitis Piret Haljend ise jõuluvana rolli. Foto: PHOTOS BY DI

Möödunudpühapäevases saates „Su nägu kõlab tuttavalt” annetas talendikas laulja Ott Lepland 1000 eurot Võrus tegutsevale keskusele Saagu Parem. Keskuse juht Piret Haljend annab ülevaate, millest tuli heategevusliku organisatsiooni nimemuutus ja kuidas edeneb vähekindlustatud perede laste jõulusoovide täitmine.

Miks sai keskus Saagu Valgus uueks nimeks Saagu Parem?

Piret Haljend: Nimi Saagu Valgus oli meile kasvamiseks ja oma koha otsimiseks väga oluline. Oleme tänulikud Siiri Sisaski alustatud idee edasikandmise võimaluse eest. Nimevahetuse tingis asjaolu, et meie Võrumaa keskuse areng võttis heategevuse kõrvale ka teise olulise suuna. Selleks on terviseedendamine, enesearendamine ning igas inimeses ande leidmine ja arendamine. Oluline osa on vabatahtlikutöö ja keskkonnasäästliku mõtteviisi tutvustamisel. Uus nimi ja uus sünnipäev on meil 10. novembril, mardipäeval.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD