Menu

Ajutised müügiletid pakuvad kaubanduskeskustes vaheldust

  • Kirjutas Kadi Annom

Kagukeskuse esimesel korrusel asuvatel pop-up lettidel pakutakse lihatooteid, ilutulestikke ja jõulutulesid. Foto: AIGAR NAGEL

Jõulukuu saabumisest annavad kaubanduses märku rohke liikumine kaubanduskeskustes ja ka suurem valik pakutavaid tooteid.

Kuna jõulupühad on tänapäeval suuresti seotud ka kingituste tegemisega, siis on see just kõige magusam periood kauplejatele oma toodete pakkumiseks. Suuremate linnade kaubanduskeskustes näeb jõulukuul hulgaliselt pop-up lette, millel tooteid seinast seina. Ka Võru ei ole selles osas mingi erand ning suuremate kaupluste melu toob ka siia ajutisi müüjaid.

Kagukeskuse haldusjuhi Raigo Pildi sõnul teevad ajutised müügiletid tarbimise mugavaks. „Need on emotsiooniostud vastavas keskkonnas. Klient kõnnib mööda, märkab ja proovib ning tihti ka ostab ja saab seda teha pikemas kassajärjekorras seismiseta.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD