Menu

Antsla julged naised Otepääl Euroopa saunamaratonil

Antsla julged saunanaised.	 Foto: FACEBOOK

VÄLJAKUTSE • Laupäeval, 4. veebruaril toimus Otepääl Kääriku spordikeskuses kaheksas Euroopa saunamaraton. 185 võistkonnal tuli läbida 21 saunapunkti. Saunade nimekiri oli pikk ja mitmekesine: maasaun ja eesti suitsusaunad, kilesaun ja iglusaun, torusaunad ja kümblustünnid. Olid jääaugud, jääujula ja uisurada.

Osalejaid oli sel aastal 15 rahvusest, eksootilisemad ehk Guatemalast. Võitjad selgitati välja neljaliikmeliste võistkondade vahel, kes läbisid kõik kaardil märgitud kohad ja olid finišis kell 17.30. Esimest korda oli osalemine tasuline – 60 eurot võistkonna peale.

Saunamaratoni järelpidu toimus Otepää ööklubis Comeback, kus peaesinejaks oli Ivo Linna. „Saunamaraton on muutunud omamoodi legendiks, mida rääkida oma lastelastele,” sõnas Saunamaratoni peakorraldaja Sirje Ginter.

Lastelastele saavad tulevikus muljeid saunamaratoni kohta pajatada ka julged Antsla naised, kaks neljaliikmelist võistkonda. Üks võistkond on osalenud peaaegu kõigil maratonidel, teine neljal korral. Edu ja jõudu neile järgmisteks kordadeks!

KUUM

ENIMLOETUD

VIIMASED

Prev Next