Menu

Kui juba praegu on segadus, mis siis veel sügisel saama hakkab?

Vanade logodega Antsla postimaja, mis sel nädalal kahel tööpäeval suletud. Foto: LIANA ALLAS

POSTITEENUSED • Ajalehed, ajakirjad ja kirjad jõuavad postkasti mõnikord pärast tööpäeva lõppu, pool viis läbi või lausa kell viis. Võõrad kirjad satuvad võõrasse postkasti. Tellitud ajakirjad ei jõua tellija postkasti. Vallalehest jääb osa inimesi ja peresid ilma, samas tagastab postiteenuse pakkuja valla arenguspetsialistile 37 lehte, mis olevat üle jäänud. Tellitud perioodika ja vallalehed ei jõua postkastidesse ja tellijateni, sest jätkuvalt on segadused aadressidega, mida mõni aeg tagasi muudeti.

Selline on praegu seis Antsla piirkonna postiteenustega. Üksikjuhtumeid võib ette tulla alati ja igal pool, Antslas on selline korraldus viimasel ajal saanud pigem normiks kui harulduseks.

Kõigi kirjeldatud juhtumite taga on inimesed, kes on probleemist teada andnud. Aga kui palju on veel neid, kes siiani olukorda rahulikult ja vaikides talunud? Mis toimub?

Teenusepakkuja Antsla piirkonnas on Omniva. Varem jaotati post laiali Antsla postkontoris, nüüd juba mõnda aega Võrus. Kirjakandjad on viimasel ajal järjest vahetunud, postiringid muudetud pikemaks. Tõenäoliselt kulude kokkuhoiu eesmärgil. Kui kojukandeettevõte teenib iga väljaande, iga eksemplari pealt, siis kui õigustatud selline käitumine on? Kui ettevõte kannaks inimestele koju midagi tasuta, siis poleks õigust nuriseda. Kas teenusepakkujalt, kes teenuse osutamise eest raha küsib, ei peaks siiski eeldama teenuse kvaliteeti ja tõrgeteta tööd? Kui post jaotati laiali Antslas, oli probleeme üsna vähe. Kui jäigi mõni eksemplar saamata, oli olemas koht, kust küsida ja enamasti lahenes asi järgmisel päeval.

Antsla Valla Lehte toimetab arenguspetsialist. Leht pidi talle teadaolevalt inimesteni toimetatama 28. veebruarist kuni 2. märtsini, tegelikult jõudsid mõned lehed postkastidesse alles 8. märtsil, siiani on osa inimesi ilma leheta.

Antsla Valla Lehe digiarhiivi leiab siit: https://digileht.vorumaateataja.ee/arhiiv/antsla-digiarhiiv

KUUM

ENIMLOETUD

VIIMASED

Prev Next