Menu

Meremäel tuleb ainulaadne moto- ja rallipäev

Päivi Kahusk ütleb Lõuna-Antsu talu töökoja ees seistes, et raja ettevalmistamine algab juba sel nädalavahetusel.  FOTO: Andrei Javnašan Võrumaa Teataja

NOORED ROOLI • 29. aprillil on Meremäel moto- ja rallipäev, kus noored alates 13. eluaastast lubatakse rooli ning saavad siksakitades ümber Lõuna-Antsu talu töökoja sõites osavust näidata.

Esimest korda toimuva moto- ja rallipäeva korraldaja, Meremäe valla avatud noortekeskuse noorsootöötaja Päivi Kahuski sõnul tekkis talvel mõte noortele pakkuda võimalust rooli istuda, sest pole ju saladus, et maal elavad noored saavad rooli istuda varem kui linnalapsed.

„Misso avatud noorteklubi tuli välja projektiga, siinsete juurtega Rainer Press pakkus abi miniralli korraldamisel ja Lõuna-Antsu talu peremees Mikk Kooser oli nõus oma töökoja ümbruses sellise ettevõtmise korraldamisega,” seletas Päivi Kahusk, kuidas 29. aprilli tehnikapäev toetamist leidis.

„Omalt poolt pakume sõitmiseks Žiguli ja Audi, kuid sõita võib ka isa-ema autoga,” julgustab Päivi Kahusk noori üritusele tulema. „Peale sõitmise saab uudistada omanäolisi ja huvitavaid
autosid ning tutvuda vabatahtli-ke päästjate töö ja tehnikaga.”

Osavõtuks saab registreeruda Misso, Värska, Mikitamäe ja Meremäe noortekeskuses.

Kui kevadine moto- ja rallipäev õnnestub, siis on kindel kava talvel lumerajasõit korraldada.

KUUM

ENIMLOETUD

VIIMASED

Prev Next