Menu

Võru linnapeakandidaadid ühisel ettevõtluse teemalisel foorumil

  • Kirjutas Tomi Saluveer

FOTO: Tomi Saluveer

Eile esimest korda Võru maakonnas enne valimisi toimunud erinevate poliitiliste jõudude ja ettevõtjate ühisel foorumil räägiti peamiselt majandusteemadel ning ettevõtluse arengu võimalustest uutes omavalitsustes. Kompetentsikeskuses Tsenter toimunud foorumil osalesid ka eksperdid.

Korraldajate teatel polnud foorumi eesmärk kütta üles intriige, vaid panna erakonnad ühiselt mõtlema, millised on võimalused Eesti kagunurgas majanduslikult edukamaks muutuda. Erakondade ja valimisliitude esinumbrid said võimaluse tutvustada oma seisukohti ettevõtluse valdkonnas.

Fotol vasakult erakondade esindajad Anti Allas (Sotsiaaldemokraatlik Erakond), Anti Haugas (Eesti Reformierakond), Andres Kõiv (Isamaa ja Res Publica Liit), Ago Keir (Eesti Keskerakond) ja Rein Peedumäe (Eesti Konservatiivne Rahvaerakond).

Kommentaarid   

-1 #41 to parem Võru 2017-10-12 16:50
Näed, said Kõivu käest pudeli kätte ja ajad siin pläma.
Kõiv on kõrgema klassi suli.
Tsiteeri | ebasobiv
-1 #42 Madal 2017-10-12 19:12
Viinapudel on siis Võru sotside tase.
Tsiteeri | ebasobiv
0 #43 gunnar 2017-10-13 06:26
võimule on vaja meeskonda, kes suudab sulgeda selle eurorahade põletusahju Väimelas( Tsenter). Kõiv on ammu juba muutunud selle asutuse tallaaluseks. Ole mees ja avalikusta kulutused sellele asutusele, ära jahmerda vaid, et selle asutuse vajalikust ei saa mõõta rahas. See on lihtsalt ühe läbipõlenud puiduärimehe lebotamis asutus. Irw
Tsiteeri | ebasobiv
0 #44 Nemesis 2017-10-13 11:28
Poliitilise vastase laimamine võimulolijate poolt on mage, lame. Arusaamatuks on jäänud, milles seisneb IRLi pättus? Mida on ette näidata selle tõestuseks peale sotsialistide ja korrumpeerunud mentide loodud linnalegendide ja lavastuste? Vastukaaluks on võimulolijatest sotsidest saanud korruptsioonika ristuse abilinnapea Sixten Sild - kahju on linnale hüvitamata, Võru Vee nõukogu juhib korruptsiooniku riteos süüdi mõistetud endine abilinnapea Avo Hummal - kahju on linnale hüvitamata, Võru Vee nõukogu juhi kohalt, volikogust ja Allase nõuniku kohalt lahkus Mati Kitsik ebaseaduslikult tulu saamise pärast - rahaline kahju on hüvitamata (70 000). Halliki Karba pidi teisaldama ebaseaduslikult linna maale ehitatud sauna, Allast ootab karistus korruptiivsete tehingutega linnale kahju tekitamise eest suures ulatuses (sadades tuhandetes) ja selle hüvitamise nõue. Keskerakond "hiilgab" Jüri Miksiga kes omab kriminaalkarist ust prostitutsiooni vahendamise eest, kriminaalses joobes juhtimise eest, lisaks hulgaliselt rikkumisi Võru Vee juhtimises, mille uurimisega tegeletakse, samuti Taristuhalduse juht Andres Visnapuu tegevus hangetel ja linnavara kuritarvitamine on uurimise all, tema tegevusest humanitaarabi varastamisel rääkimata, linnapea kandidaat Tulik sobib hästi nende pättide seltskonda, tema tegevust on laiemalt valgustatud. VVV korrumpeerunud abilinnapea, endine ment, kes esindab linnale kuuluvaid ettevõtteid Taristuhaldust ja Võru Vett üldkoosolekul ja mätsib koos revisjoniesimeh est mendi Anti Paabuga võimuolijate kuritegusid kinni. lkka selleks, et enda töökoht säiliks, ja nende võim püsiks. Oma taskute täitmise tuhinas on linna eelarve pankroti piirile lastud ja see on kuritegu linnarahva ja tulevaste põlvede vastu. IRLi "pättidega" hirmutamine on paanikaväljendu s võimukoatusele. Kõik lRLi nimekirjas kandideerijad on tegijad, kes saavad elus ilma avalikult võimu teostamiseta hakkama, ei vaja töökohti. See on suur sisuline erinevus võimu taotlusel ja selle teostamisel.
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #45 piirmanil 2017-10-13 12:22
must deklareerimatta metsameeste punt töötab juba aastaid ebaseaduslikult metsatöödel
Tsiteeri | ebasobiv
-1 #46 Halliki 2017-10-13 12:27
sauna kohta niipalju,et ref ja irl -i pakkumine oli peale eelmisi valimisi kui hüppad üle jääb saun paika
Tsiteeri | ebasobiv
-1 #47 Hallikile 2017-10-13 13:25
Pakkumuse tegemine näitab võimu kuritarvitamist kõige ehtsamal kujul siis ja ka tulevikus
Tsiteeri | ebasobiv
-1 #48 Marta 2017-10-15 18:58
Valige Kõiv ainuke mees kes päästab Võru linna võlaorjusest.
Tsiteeri | ebasobiv
-1 #49 niion 2017-10-15 19:33
Marta kirjutas:
Valige Kõiv ainuke mees kes päästab Võru linna võlaorjusest.

võlaori valib SMS laenu ;-)
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD