Menu

Jõulueelse tellijaauhinna võitis Sirje Pilt Ruusmäelt

  • Kirjutas Kadri Nagel

TELLIMISKAMPAANIA ❯ Hea lugeja, kui Sa pole veel kuulnud, siis Võrumaa Teataja loosib oma tellijatele välja väärt auhindu. Et võita hinnalisi auhindu meie toetajatelt, ei ole vaja teha midagi muud, kui tellida Võrumaa Teataja paber- või digileht vähemalt pooleks aastaks või pikendada olemasolevat tellimust. Samuti osalevad loosimises kõik püsikorraldusega tellijad.

Seekord saame teile välja jagada järgmised toredad asjad: Võru Euronicsilt kümme triikrauda, Võru Seedrilt tugidool Mira, mille väärtuseks on 100 eurot, Kubija hotell ja loodusspaa poolt pakett „Saun terviseks” kaheleVõrumaa toidukeskuselt 50eurone kinkekaartkoguperekaupade pood Triin Shoppab paneb loosirattasse kinkekaardid koguväärtusega 45 eurot ja Kagukeskuse autopesula kinkekaardid koguväärtusega 50 eurotPeaauhinnaks on arvutipoe Condor välja pandud kohvimasin Delonghi, mille väärtus on 320 eurot.

Selle nädala võitja Sirje Pilt saab endale Severini triikraua, mille on välja pannud Võru Euronics, ning peale selle ka Kagukeskuse autopesula kinkekaardi.

Sirje Pilt peab koos perega ettevõtet OÜ Meisli, mida teatavasti külastas hiljuti ka president. Perel on hea meel, et mitu toredat asja korraga nendeni on jõudnud. „Kõigepealt tuleb president külla ja siis võidame veel auhinna ka,” on Sirje Pilt hämmingus.

Igal pereliikmel on ettevõttes oma töö. Toodetakse kaminatarbeid ning aedasid ja piirdeid, millest viimased lähevad põhiliselt ekspordiks Soome. Sirje suureks hobiks on reisimine. Meeldejäävamatest kohtadest on ära käidud Tais ning Hiinas. Viimane reis viis neid Marokosse. Põhiliselt reisitakse koos perega. „Mina oskan ainult eesti ja võro keelt, sellest on vähe, nii et käime ikka koos perega,” seletab naine. Jõulud veedab Sirje samuti koos lähedastega, sest traditsiooniks on juba kujunenud, et kõik saavad jõuluks kokku.

Kui ka Sina, hea lugeja, tahad võita uhkeid auhindu, siis telli Võrumaa Teataja paber- või digileht vähemalt pooleks aastaks või pikenda juba olemasolevat tellimust ja osaledki loosimises. Veel osalevad loosimises ka kõik püsikorraldusega tellijad.

15 PÄEVA ENIMLOETUD