Menu

Mida toob aasta 2018? Edda Pauksoni suur horoskoop

Tere jälle, kõik horoskoobisõbrad! Terve aasta võib tulla küllalt huvitav, sest aeglaselt liikuvad planeedid on lõpuks otsustanud oma märke vahetada. Täpsema informatsiooni leiavad kõik „Astroloogilisest abimehest 2018”.

Sel korral ei leia te minu hooletuse tõttu raamatust infot kaduneljapäevade kohta. Pean vajalikuks 2018. aasta kaduneljapäevad teile siinjuures nimetada:

11. jaanuar, 8. veebruar, 14. märts, 12. aprill, 10. mai, 7. juuni, 12. juuli, 9. august, 6. september, 4. oktoober, 1. november ja 6. detsember.

Nagu te juba teate, on need suurepärased päevad suurpuhastuseks, kahjurite tõrjeks ja kõikideks töödeks, mille eesmärgiks on millestki kahjulikust vabaneda. Vanarahvatarkuse järgi võite pöörduda ka Kuu poole, kasutades sõna „palun”, et teilt ära võtta nii mõnigi soolatüügas, vistrik, lipoom, mõni muu väike viga, millest soovime vabaneda.

Tihti on küsitud, kas kaduneljapäev on muudeks tegemisteks halb päev – kindlasti mitte. Kollase Koera aasta algab seekord 15. veebruaril kell 23.06 ja selle iseloomu kohta saate lugeda minu raamatust.

 

KUUM

15 PÄEVA ENIMLOETUD

VIIMASED

Prev Next