Menu

Võru Polar kingib endale sünnipäevaks hiigelsuure poe

VÕRU POLAR 25 > Veerandsada aastat tagasi sündis Võru Polar. Nüüd saab sünnipäevalapsest Võru suurim elektroonikapood. Võru Polaril on veel üks kadestamistväärt väärtus. Kõik Võru Polari viis töötajat on firmas töötanud 25 aastat.

Võru elektroonika häll

Võru elektroonika hälliks võib pidada Petseri ja Kreutzwaldi tänava ristmikku. Seal hooldati tehnikat siin- ja sealpool Kreutzwaldi tänavat. Mõlemad majad on alles: üks elumajana ja teine kasiinona. Seal remontisid umbes kolmkümmend aastat tagasi raadioid, magnetofone ja televiisoreid firma Elekton rohkem kui kümme inimest. Vello Vijardil on kõigi töötajate nimed meeles. Hiljem võttis tööjärje üle Orbita Service ja 25 aastat tagasi (1993) jaanuaris asutati AS Võru Polar eesotsas Vello Vijardiga.

Võru Polar Oja tänaval

1995. aastal kolis Võru Polar trükikoja Võru Täht töötajate riietusruumidesse. Nüüd laieneb Võru Polar trükikoja ajalehetrükkimise saali.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid  

0 #1 Kuuurja. 2018-01-29 03:15
Kahjuks jääb kogu see kompleks tavainimese vaateväljast välja!Kagukesku s ja sinna juurde kuuluv(parklad pesulad jne.) on tunduvalt atraktiivsemad! Täpselt samamoodi meelitab kliendid ju ära Võru Maksimarket koos Rimi ja muude lisandväärtuste ga!Parkimine jne!Sellel nõukaaegsel hoonel kaubanduskeskus ena,kus pole parklat....pikk a pidu ei ole!Nii,et võtku end aga rõõmsasti suurkorporantid e riidehoidja pindade üüriliseks! 8)
Tsiteeri | ebasobiv
0 #2 Kuuurja. 2018-01-29 16:17
Ah jaa unustasin nagu öelda,et Polar on EURONICS edasimüüja!Et nagu teleka parandus enam ammuuuuuu juba sisse ei too!Ja need videod,kus keegi Vello mingeid külmkappe müüb .....on lausa rõve vaadata!IAga Tartu ju ligidal ja seal oskab iga saalipoiss väga adekvaatselt igale kliendile vastata!Võrus käsi põsakil istudes kliente ei meeelita!
Tsiteeri | ebasobiv
0 #3 Lugeja 2018-01-29 23:10
Minu isiklik arvamus on siiski see, et Võru POLAR Euronicsi edasimüüjana on vaieldamatult meie väikses linnakeses parim elektroonika pood. Samuti julgen avaldada arvamust selles osas, et kui see pood on olnud juba 25 aastat siis pole ta ka nüüd lähi ajal kuhugi kadumas. Ja lisaks pole mina isiklikukt kunagi kogema olukorda, kus selle firma töötajad ei oskaks vastata küsimustele, mida olen küsinud nende toodete osas. #1 #2 Kindlatsi on POLARIL võime edasi toimetada ja kusjuures väga edukalt ka samas kohas, kus nad on praegu. Neil on võime edasi arendada oma kauplust.
Tsiteeri | ebasobiv
-20 #4 Guest 2018-01-30 13:58
millal avatakse
Tsiteeri | ebasobiv
0 #5 s... 2018-01-30 15:20
Hea on selle asja juures see, et kuna masinasaali aknad asusid Vilja tn suunas, siis ei küta suvel pealelõunane päike enam ruume kuumaks. Parkla- maja taga on ju ka ruumi autodele, seda saab isegi laiendada. Pealegi on majas lift, millega saab alates keldrikorrusest kuni üles viimase korruseni sõita.
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD

VIIMASED