Menu

Võru Polar kingib endale sünnipäevaks hiigelsuure poe

VÕRU POLAR 25 > Veerandsada aastat tagasi sündis Võru Polar. Nüüd saab sünnipäevalapsest Võru suurim elektroonikapood. Võru Polaril on veel üks kadestamistväärt väärtus. Kõik Võru Polari viis töötajat on firmas töötanud 25 aastat.

Võru elektroonika häll

Võru elektroonika hälliks võib pidada Petseri ja Kreutzwaldi tänava ristmikku. Seal hooldati tehnikat siin- ja sealpool Kreutzwaldi tänavat. Mõlemad majad on alles: üks elumajana ja teine kasiinona. Seal remontisid umbes kolmkümmend aastat tagasi raadioid, magnetofone ja televiisoreid firma Elekton rohkem kui kümme inimest. Vello Vijardil on kõigi töötajate nimed meeles. Hiljem võttis tööjärje üle Orbita Service ja 25 aastat tagasi (1993) jaanuaris asutati AS Võru Polar eesotsas Vello Vijardiga.

Võru Polar Oja tänaval

1995. aastal kolis Võru Polar trükikoja Võru Täht töötajate riietusruumidesse. Nüüd laieneb Võru Polar trükikoja ajalehetrükkimise saali.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

KUUM

15 PÄEVA ENIMLOETUD

VIIMASED

Prev Next