Menu

Sakutamine Krabi koolis tõi kohtutee

  • Kirjutas Kalle Kevad

KEHALINE VÄÄRKOHTLEMINE ❯ Krabi koolis toimunud õpilaste kehalist väärkohtlemist kahe süüdistatava poolt pidi arutatama eile, 5. veebruaril Tartu maakohtu Võru kohtumaja esimeses saalis eelistungitel. Kohtumajas oli eile hommikul vaikus ja teatati, et istungit ei toimu.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+14 #1 Riks 2018-02-06 12:24
Kus saaks anda allkirju õpetajate toetuseks?
Tsiteeri | ebasobiv
-7 #2 lapsevanem 2018-02-07 18:37
Kus saaks anda allkirju väärkoheldud laste toetuseks ?
Tsiteeri | ebasobiv
0 #3 pealtnägija 2018-02-08 09:00
Nn."lapsevanema d"!Teie olete jätnud täitmata EV Pöhiseaduse haridust puudutava osa,samuti Haridusseaduses t tuleneva kohustuse laste kooliks ettevalmistusek s,seal öppimise tagamise,mistöt tu artikli pealkirjas toodu on TAGAJÄRG,mille algpöhjustajad Te olete.Kui oleks täidetud eeltoodud seadused kodanike poolt,puuduks vajadus Krabi jt.taoliste koolide järele!
Tsiteeri | ebasobiv
+12 #4 kohalik 2018-02-08 09:24
Kes on need väärkoheldud lapsed? Pigem koheldi neid lapsi paremini kui mõnes kodus, jagati abi, hoolt ja armastust. Õpilased käisid tasuta ekskursioonidel , nii mõnelegi andis direktor taskuraha kaasa, küll anti bussisõiduraha. Õpilaste jaoks oli toimiv tugisüsteem, psühholoog tegeles pidevalt. Ja nüüd äkki süüdistatakse direktorit, see on küll äärmine ebaõiglus.
Tsiteeri | ebasobiv
0 #5 kim 2018-02-08 10:53
Viimane aeg siis nõukaaegsed õpetajad kohtusse kaevata, siis oli sakuatmist ikka päris tihedalt!
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #6 arvan kah 2018-02-09 13:00
lapsevanem kirjutas:
Kus saaks anda allkirju väärkoheldud laste toetuseks ?

Eilne Postimees andis edasi uudise, kus selgelt kirjas, kui palju saavad need lapsed abi, keda väärkoheldakse. Masendav - kusagil on seksuaalkurjate gija, kelle patud läksid nullikirja. Ja kusagil on lapsed... Valus! Ja see kõik oli tõendatud!!
Ma suure huviga ootan selle kohtukäigu lõppu ja loodetavasti selgust. Praegu on ametnikud hädas enda "pesemisega" läbi selle, et määritakse teisi. Elagu Eesti Vabariik!
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #7 lapsevanem 2018-02-11 19:04
... kõik need, kes on väärkohelnud lapsi ( vaimne, füüsiline väärkohtlemine) , ei tohiks mingil juhul edasi töötada lastega .
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD