Menu

Võru suurima kaubanduspinnaga toidupood A1000Market pakub teravat konkurentsi

KAUBANDUS Möödunud aasta 5. detsembril avati Võrus A1000Market, mida 2300ruutmeetrise kaubanduspinnaga võib praegu nimetada Võru suurimaks toidupoeks.

Paari kuuga on kauplus end sisse töötanud, positsioneerinud Võru turul ja pakkunud teistele toidukauplustele olulist konkurentsi. Peale A1000Marketi avati samal perioodil ka Nöörimaa Toidukeskus, mis on samuti arvestatava suurusega toidukauplus. Uute tulijate saabumisega on vanematel olijatel end aina keerulisem tõestada ja oma püsikliente enda juures hoida.

A1000 Market peab oma tugevuseks kõrgemaid töötasusid ja soodsamaid kaupu

Võru ettevõte OÜ A1M on poole aasta jooksul loonud 40 uut töökohta, millest 17 Võru linna. Juhatuse liikme Tarmo Lauringu sõnul loodi töökohti klienditeenindajatest kuni ostujuhtide ja sisestajateni. Võru linna kaubandus on olnud viimasel ajal ka muus osas tegus ja saanud veel juurde töökohti Nöörimaa Toidukeskuses, Realiseerimiskeskuses ja peagi avatavas Uuskasutuskeskuses.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

KUUM

15 PÄEVA ENIMLOETUD

VIIMASED

Prev Next