Menu

Eesti juubeliaastale pühendatud kogupereraamat „Meie Eesti” on vallandanud tõelise kleebisekogumise hulluse

  • Kirjutas Kadi Annom

Maie Karro Võrus Kreutzwaldi tänaval asuvas Maie Õmblustöödes eile lõuna ajal „Meie Eesti” tegelusraamatut sirvimas. Tänu üleeile loodud Facebooki grupile olid eile lõunaks juba esimesed kleebiste vahetamise huvilised käinud. Fotod: KADI ANNOM

* Võru Maxima kauplusest on soetatud 553 tegelusraamatut „Meie Eesti” *

Maxima jaekett ja tuntud kirjanik Epp Petrone andsid ühistööna välja Eesti juubeliaastale pühendatud kogupere tegelusraamatu „Meie Eesti”, kuhu on võimalus sisse joonistada ning millesse saab kleebiseid koguda, et raamatut täielikuks muuta. Esialgu täiesti tavapärasena tunduvast raamatust on saanud aga tõeline hitt, millesse kleebiste kogumisel on abiks võetud nii sotsiaalmeedia grupid kui ka sõbrad ja tuttavad.Kolme nädalaga müüs „Meie Eesti” läbi uskumatu tiraaži, 26 000 eksemplari. Raamatu populaarsus andis tõuke ka kordustrüki väljaandmiseks. Koos kordustrükiga on „Meie Eesti” tiraaž lausa 33 000 eksemplari. Raamatut trükiti nii eesti- kui ka venekeelsena.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD