Menu

Võrumaa Teataja digileht teeb kuuenda sünnipäeva puhul lugejatele kingituse

  • Kirjutas Heleri Lakur

Digilehte saab lugeda iga ilmaga, ka sajuse ilmaga. Meie ei soovita sellise ilmaga digilehte lugeda väljas, nagu teeb seda veebitoimetaja Aigar Nagel, vaid toas. Muide, selle foto tegi ta ise. See jääb teie välja mõelda, kuidas tal see õnnestus. Foto: AIGAR NAGEL

TELLIMINE Võrumaa Teataja esimese digilehe ilmumisest on möödas kuus toimekat aastat. Esimene digileht ilmus 16. märtsil 2012. Kuuldavasti on Võrumaa Teatajal plaanis kuuendaks sünnipäevaks kinkida lugejatele erinevaid tellimispakette, võimaldades paberlehe lugejatel edaspidi rohkemate uudistega kursis olla. Uurisime Võrumaa Teataja veebitoimetaja Aigar Nageli käest, millised uuendused veebilugejaid ees ootavad.

Digileht kingib lugejatele rohkem võimalusi

Aigar Nageli sõnul alustas ajaleht lugejate soovil selle aasta jaanuarist veebiportaalis täispikkade uudiste kajastamist. Pidevalt on saadetud kirju, miks selliseid võimalusi ei ole ning tänu korduvalt toimetuses kohapeal käinud inimestele sai see mõte ellu viidud. „Paketid on uutmoodi, sellest aastast pakume kolme uut tellimispaketti,” rääkis Nagel. „Kui praegu on enamik paberlehe tellijaid saanud lugeda ainult paberlehes ilmuvaid artikleid, siis nüüd on võimalus valida omale teised paketid. See tähendab, et peale paberlehe on lugejal võimalus lugeda tasulisi veebiuudiseid portaalis vorumaateataja.ee ja täismahus artikleid. Seal on üldjuhul rohkem pilte, mis ei ole paberlehte ära mahtunud,” kirjeldas Nagel. „Kui reporter käib lugusid tegemas, siis tavaliselt tehakse sündmustest rohkem pilte ja seda kõike saab seal vaadata. Peale selle lisame sinna videosid huvitavamatest uudistest Võrumaal,” rääkis ta.

„Teises paketis saab lugeda peale Võrumaa Teataja paberleheuudiste väga palju Eesti elu kajastavaid uudiseid, mis ei ole ainult Võrumaaga seotud. Peale selle saab pakett kahes lugeda erinevaid ja õpetlikke uudiseid, mis paberlehte ei mahu,” rääkis ta uue paketi eelistest.

Kõikidele pakett kahe tellijatele on lood kättesaadavad nii veebis kui ka paberlehes.

Kolmandas paketis saab tellija lugeda täisformaadis digilehte, mis on ainulaadne ja üks ühele paberlehega. „Eelis on see, et kui paberlehe puhul peab ootama, millal kirjakandja sulle lehe kätte toob, siis digilehe puhul saab lehte lugeda juba ilmumispäevale eelneval õhtul,” räägib Nagel. „Kokkuvõtteks võib öelda, et kolmandas paketis saab kätte kõik täismahus artiklid, mis on ilmunud nii veebis kui ka paberlehes,” lisas ta. Võrumaa Teataja annab automaatselt teada, kui on ilmunud uus ajalehenumber. Selle kohta tuleb e-kiri kas arvutisse või telefoni, oleneb, kuidas on seadistatud,” lisab ta. Veel ütleb Nagel, et digilehte on väga mugav lugeda. „Digilehe suurim eelis on see, et saad uudiseid lugeda juba eelneval õhtul,” ütleb ta.

Tellimispaketi muutmiseks ja oma tellimuse kinnitamiseks palume toimetusse saata e-kiri aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või minna meie veebilehe tellimislehele tellimine.vorumaateataja.ee

Ilusat kevade ootust!

15 PÄEVA ENIMLOETUD