Menu

Võru linna viimase kümnendi suurim ehitusprojekt saab tõeks

  • Kirjutas Heleri Lakur

Ajalooline hetk või Võru linna uus kaanefoto? Endistest tehaseruumidest saab nüüdisaegne 68 korteriga elamu. Kuusiku sõnul valmivad esimesed näidiskorterid juba jaanipäevaks. Foto: AIGAR NAGEL

EHITUS Eile ennelõunal väljastati endise gaasitehase, Fr. R. Kreutzwaldi tn 59c hoone laiendamiseks ja ümberehitamiseks OÜ-le Multipaneel ehitusluba. Ettevõtte arendusjuhi Mait Kuusiku sõnul oli ehitusloa saamine kuni viimase hetkeni küsimärgi all.

„Nüüd aga saab ehitustööde ettevalmistustega edasi minna,” sõnab ta. Mai keskpaigaks plaanitakse majale esimesed aknad ette saada. Võrru pole viimase 12 aasta jooksul rajatud ühtegi uut elamuhoonet, kui välja arvata Vilja tänava väike korterelamu, mis rajati 2012. aastal. Gaasitehase endistest ruumidest saab viimase kümnendi nüüdisaegseim ja muljet avaldav korterelamu.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

0 #11 Vurle 2018-04-02 11:24
Ca 1000.-Eur I ruut polegi palju kui hoone korralikult soojustatud, Komm kulude pealt hojab ju kõvasti kokku.
Tuleb vist Valgas korter äramüüa ja võrrukolida , siin vähemalt ei sublets haiglaosakondi. Valgas peale alko turistide midagi polrgi.
Tsiteeri | ebasobiv
0 #12 Urrr 2018-04-03 21:21
Kas selle hoone kandevkonstrukt ioon on piisavalt tugev, et seda kõike ära taluda? Või tehakse vee ltugiseinu vahele?
On hoonetega kuidas on aga sõiduteed on küll jubedad.
Tsiteeri | ebasobiv
0 #13 to Urrr 2018-04-05 12:49
Ehitatavast korterelamust läheb mööda hiljuti renoveeritud tänav koos kergliiklus- ja kõnniteega. Ühendus olemas imekauni rannaalaga. Milles probleem?
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD